Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tartós egy kapcsolat? Azt tudom, hogy hüségesnek kell lenni, és nem megcsalni a másikat, de mégis. Mik azok a dolgok, amik szinten tartják a kapcsolatot? A kis apróságok is érdekelenek! Föleg fiúk válaszára vagyok kíváncsi.17/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem szinten tartja, meg az se rossz, ha nem csak a fiú teper, hogy együtt lehessenek. A lány is szervez randikat. Én ilyenekre gondolok. 17/f
2012. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hole Hunter ***** válasza:

Olyannak kell szeretni az ellenfelet, amilyen. Nem szabad elvárásokat támasztani. Nem szabad "ráülni" az életére. Mindenkinek kell némi szabadság egy kapcsolaton belül is.

El kell hinni, hogy azért van veled, mert ő akar veled lenni. Így elejét veheted a saját féltékenységednek is. Természetesen mindezek nem garanciák, de szükségesek. Aztán majd kiderül, mi lesz belőletek. :)

44/F

2012. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17 évesen még ne ez legyen a cél, és igazából szellemileg nem is alkalmas rá az emberek többsége. Persze nem azt mondom, hogy fűvel-fával, hanem azt, hogy tényleg tartós kapcsolattal ráérsz huszonéves (25) korodig, addig meg pár évekkel érd be.


A tartósság titka minden párnál más. A kommunikáció nagyon fontos, ha magatokba fojtjátok a sérelmeket, akkor abból csak vita lesz. Beszélgessetek. A féltékenykedést is el kell felejteni. Ha nem tudsz benne megbízni, akkor eleve halott az egész ügy. De ez csak 2 kiemelt dolog a sok apróság közül, mint mondtam, nincs általános recept.

2012. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31F voltam, #3
2012. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!