Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez valamit? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
van egy fiú, nálam 3 évvel idősebb, látásból már régóta ismerem, de beszélni először csak kb 3 hónapja "beszéltünk" facen, majd minden nap beszéltünk, és egyik este elmondta h tetszem neki, de amikor elmondta, nekem mennem kellett, és lehet h ugyjött le neki hogy nem akarok többé vele beszélni mert tetszem neki, vagy valami hasonló. pár hete ráírtam, azóta szinte minden nap beszélünk, találkozni is akar, de elköszönéskor sziveket küld, meg hasonlók..
2012. aug. 11. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá.. nincs itt semmi gond
2012. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ezzel mi a baj? Találkozzatok,akár többször is és úgy ki fog derülni,hogy érez-e valami? Am neked is tetszik a srác?:)
2012. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a második ?-et nem akartam kiírni xD
2012. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon adod alá a lovat, vagy utalj finoman h nem vagy az a nyáladzós fajta
2012. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!