Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi lenne a véleményetek így elsőre egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

majdnem 185-6 cm több mint 100 kg és, nagyon izmos, karakteres (morci feje van), de helyes nagyon sok akarat erő van benne ,szinte mintha bosszúból csinálná a dolgokat.

És tényleg vonzó meg minden.

De sokan mesélték ,hogy nagyon agresszív tud lenni, alapból hatalmas szíve van, és szerelmes típus ,de ha megsértik akkor van egy szint amit átlép..a volt barátnőjét megütötte (nagyon).

Sokszor van egyedül, nem igazán szeret partyzni de inkább azért mert nincs pénze:..:D

Folyton az edző terembe lóg és ilyen uralkodó típusú férfi, hogy ő irányítja a nőt, de én tudom ,hogy önbizalom hiányban is szenved:S komoly kapcsolatot akar, de szerintetek képes is rá? 19 éves.



2012. aug. 10. 00:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

5 évvel idősebb volt a barátnője..vagy 4 szer kidobta mármint ez a csávó de ilyen 1 óra erejéig, mindig vissza könyörögte magát az a csaj akivel volt.

Aztán a végén a csaj dobta őt, és most látom ,hogy nagyon kivan idegileg megkérdeztem miért? annyit mondott, hogy mindig a kur**vákat talál csak, és neki művelt nő kell, de erre nincs esélye ahogy látja..hát én nem vagyok valami művelt 18 éves csaj vagyok , de látom rajta, hogy mellette nem unatkoznák, és felizgatott az is ,hogy így megalázta a volt barátnőjét (minden, téren) szeretnék össze jönni vele de kicsit tényleg félek tőle, hogy velem is ezt csinálná, mert nem tudom milyen lehet átélni, de mégis izgat.

2012. aug. 10. 01:22
 12/16 A kérdező kommentje:

De anyám is meg apám is mondta, hogy egy szégyen ez a gyerek.

Meg a barátnőim is amikor meglátják egyből idegessek lesznek, elmondják mindennek.

Hogy csak a testére lehet büszke másra nem.

És engem is hülyének néznek ,hogy mit akarok én tőle...mindenki utálja aki velem jóba van.:S szóval félek, hogy miatta kiközösítenének ,de viszont nagyon vágyok rá.

2012. aug. 10. 01:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor gyere össze vele. -.-' Neked hiába beszél az ember. Beteges vagy te is.
2012. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha arra vágysz, hogy szétalázzanak, kihasználjanak, és a végén jól összeverjenek, akkor lehet, hogy megtaláltad az ideális társat.
2012. aug. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, ez egy testépítő. Ha folyton a teremben lóg,és egyébként is komplexusos, ez azt jelenti, hogy mindent megtesz azért,hogy a saját ideáljához hasnlítson. Nyilván szed kiegészítőket -amikkel semmi baj nincs, minden sportoló szedi őket, de aki testépítésben akar "kitűnni" az szteroidokat és szintetikus hormonokat is szed. Ezektől pedig labilis lesz. Azaz lesznek időszakok, amikor "minden mindegy" állapotban vegetál, és lesznek olyanok, mikor mindenre rágerjed ami mozog, és egy apróság is kihozza a sodrából. Megértem, hogy tetszik, én is nagyon férfiasnak, vonzónak találom az ilyen jó tesű pasikat - aki tudatosan, jól formázza magát - nem mindegyik, persze. De....a szintetikus hormonok a libidójára is rendesen ki fognak hatni, ezt tudjad! lesz mikor még a legyet is, máskor meg nem izgatja fel semmi - megfeszülhetsz, akkor sem fogtok szexelni...(impotencia szinte kötelezően hozzátartozik a szintetikus hormonokhoz - ezek ellen persze ujabb szerekkel küzdenek) szinte érthető hát, hogy ki vannak idegileg , olyanok mint a két lábon járó laboratórium. :( Keress mást, én is azt mondom! Pl egy olyan testépítőt, aki rendszeresen edz, mégsem fanatikus, van belőlük is szép számmal....az ilyen nem fog állandóan a teremben lógni, lesz más élete is a kondin kívül.
2012. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Heid válasza:

Ha a barátnőd kérdezné ugyanezt tőled, mit válaszolnál?


Mellesleg azt érzem a válaszaidból, hogy te meg akarod javítani ezt az embert. De mindenki csak magán segíthet. Az lesz veled is, mint a másik csajjal. Bántani fog, mert semmibe veszi a nőket. Ha meg akarod mutatni neki, hogy nem minden nő "olyan", annak más módja is van.

2012. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!