Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem kezdeményezek férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményezek férfi létemre, sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 23:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A 16-os vagyok.

Amiket felsoroltam azokat nem szó szerint kell érteni (bármi megtörténhet). Ugyanakkor nem várhatjuk hogy a sültcsirke csak úgy belerepüljön a szánkba, ha szeretnénk valamit azért meg kell hogy dolgozzunk. Próbálkozz, csak így szerezhetsz tapasztalatot. Legfeljebb soha többé nem akar látni, de az önbizalmad soha ne veszítsd el, a rengeteg másik nő él még a világon (3,5 milliárd)

2012. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
hát valószínű:D hacask nem vagy egy adonisz, de azt kétlem, mert akkor azótamár összejött vna valami.
2012. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hm nem egyből csajozni kell ám csak úgy...tényleg kell valamit csinálnod amivel megalapozhatod, hogy legyen csajod.Neked kell sokat változnod azért, hogy legyen, önbizalom kicsit stabilzálása, önmagad elfogadása és fejlesztése..én azért is kezdtem el gyúrni...mert tényleg mindenért meg kell szenvedni. Azért is , hogy megszenvedhess.
2012. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

"de enyhén szólva is csúnyácska volt"


Na más is így áll hozzád,nekik meg te vagy "csúnyácska" tehát ne csodálkozz ezen.A saját kategóriádban keresgélj csajt

2012. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

21-es a 3,5 milliárdból kb 2,5 nem a korosztálya, a maradék 1 milliárdból 600 millió foglalt, a 400 millióból kb 50 millió aki hozzá illő,neki megfelelő, abből az 50 millióból 49,5 más országban lakik, a maradék fél millióból 400-450 ezer még mindig elég messze lakik, hogy ne lehessen normális kapcsolatot létesíteni, a maradék 50 ezerből 10 ezer nem vagyik a kapcsolatra, a 40 ezerből 20-nak be se jön a scávó, marad 20 ezer akiknek nagy részével nincs lehetősgé megismerkedni, mert az életútjaik elkerülik egymást.


De azért marad párszáz amiből válogathatsz haver;) sok sikert, annak is elégnek kell lennie

2012. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, más hogy áll hozzám, mert nem is próbálkozok évek óta, de ez az egy tényleg ,,legalja" volt. Nem hogy én, de a legtöbb férfitársam is szebb nála.
2012. aug. 10. 00:38
 27/28 anonim ***** válasza:

de most nem értem miért nem kezdeményezel, jó én is ilyen voltam régen, de sose siránkoztam h nincs csajom, én is 21 évesen kezdtem el randizgatni, egyébként ha elkezded, egyre jobban fog menni 3-4. randi után már lesz elég önbizalmad, hogy akár jól süljön el.


meg persze nem árt tenni érte h jobban érezd magad a bőrödben, az is sokat segít.

2012. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ha nagyon jól nézel ki úgy is rád másznak:D
2012. aug. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!