Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyereket akar?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy folyamatosan megáll a bababolt előtt és elkezdi nézegetni a kis ruhákat, játékokat, az újságban folyamatosan a baba részt nézi...stb...


DE én nem akarok gyereket, most mit tegyek??? :O

23/F


a barátnőm 27



2012. aug. 8. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De hülye vagy, egyszerűen gyerekfétise van.
2012. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg?

És beszéljetek róla!

2012. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vesd fel a témát, beszéld meg vele, és használj gumit.
2012. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól még nem feltétlenül akar gyereket, hogy ilyeneket tesz ..! :)

Én is imádok a barátommal erről beszélni, még sem akarok még! :D

Ez a nőkben benne van ... :)

19/L

2012. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én gumi nélkül nem szexelek...

Soha...nekem nem kell gyerek...én még fiatalnak érzem magam hozzá :/ nem tudom, hogy vezessem fel neki...

2012. aug. 8. 17:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen szeretne gyereket. Ő pont abban a korban van amikor a nők megzakkannak a gyerekekért. A legjobb ha elmondod neki, hogy te még (vagy egyáltalán???) nem szeretnél gyereket. Nem garantálom, hogy megvárja amíg felnősz. De talán, ha szeret. Rosszabbik esetben szakít, veled, és keres mást.
2012. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Egy 27 éves nőhöz nem érzed magad fiatalnak, de egy gyerekhez meg igen?
2012. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen nem csoda, ha eszébe jut a gyerek téma.

Ha te nem akarsz babát, akkor nem ártana vele megbeszélned. Főleg akkor, ha sosem akarsz. Mert akkor még azelőtt kereshetne mást, mielőtt kifut az időből. Ne b.sszátok el egymás idejét, ha nem egyeznek az igények...

2012. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de akarok majd, de most még korainak tűnik, 4éve vagyunk együtt és bevallom nekem is volt mára fejemben egy gyerek... De még úgy érzem magam fiatalnak, hogy mi lesz, ha meg 5év múlva mind ketten mást akarunk vagy akármi? :/
2012. aug. 8. 17:27
 10/14 Golan Trevize ***** válasza:

5 év múlva a barátnőd 32 éves lesz.

HA akkor jöttök rá, hogy neked még mindig nem kell gyerek, ő viszont nagyon szeretne, és szétmentek, akkor mondjuk 2 év múlva tudna szülni mástól.

52 éves lesz, mire a gyerek leérettségizik.

Nem is folytatom, mi van, ha esetleg több gyereket szeretne...

2012. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!