Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen aljasak az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljasak az emberek?

Figyelt kérdés
Eljátsza h mennyire imád közbe meg le se sz@r.. :(
2012. aug. 9. 00:29
1 2
 11/15 ASOT ***** válasza:

vegyél egy Mókust!

keveset eszik, kicsi cuki....házban sem kell tartani elvan a fán...

2012. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Dögpumpának kb igaza van.

Szűrni kell.

2012. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem kis munka a szures, jol alcazzak magukat :D
2012. aug. 9. 16:29
 14/15 anonim válasza:

Egyébként azért ilyenek, mert felszínesek. Ha nem lennének felszínesek észrevennék, hogy jósággal több jót kaphatnának, mint amennyit ki tudnak csikarni a sumák módszereikkel.

Többek, vagy ügyesebbek (vagy nem tudom, mit hisznek) meg nem lesznek az által, hogy valakit átvernek, mert olyat átverni, aki ennek direkt ki meri tenni magát újra meg újra, azáltal, hogy nyitva tartja a szívét, nem feladat - és nem is szegénységi bizonyítványa a másik félnek! Mert pontosan az az erős ember, aki kockáztatni mer a főnyereményért, aki nem adja fel az ösztönös céljait és nem adja be a derekát a nyomásnak, csak azért, mert "sokan ilyenek".

A bosszú is csak az ő eszközük. Kár is erre időt pazarolni, Te menj és keress tovább, hogy boldogabb lehess, mint ők valaha - mert nekik csak ennyi öröm jut (az átverés, a fölényeskedés, a kicsinyesség, az önzőség).

Ezt nem szabad elfeledni, hogy nem csak azért csináljuk ezt, mert jó érzés a nemesebb dolgok oldalán állni, hanem mert ha te adsz, egyszer jön valaki, aki majd viszonozza és nem lesz megállás. :)

(Hogy ne legyen meseszerű :D , had mondjam el, hogy a legszebb dolgok is rosszra fordulhatnak néha, ha hevesek vagyunk. Szeretni is nyugodtan kell - közhelyes, de nagyon igaz, hogy a nagyobb láng hamarabb megégethet.

De még ezzel együtt is jobb minden, amit átélek, mintha a másik oldalon lennék.)

2012. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez volt... eljátszotta h milyen hűséges meg mennyire szeret, közben meg egyfolytában csalt, amikor nem volt velem...nem értem tényleg ez mire jó, legalább akkor ne játszaná meg mondaná h milyen tökéletes...förtelmes, napokig nem bírtam miatta enni h milyen szemét de már túlestem nagynehezen rajta de még azért bánt a dolog rendesen...sajnállak
2012. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!