Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teszed tul magad egy szakitason?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még nem tusom.... Velem ma szakított a barátom:( Sajnso anyukám akadályozta, hgoy együtt lehessünk és így voltunk is egymásnak, meg nem is.... Abban bízom, hgoy visszajön még hozzám. Jövőre egyosztályba kerülünk és három évig osztálytásrak leszünk, bízom benne, hgoy a közelségem újra fellobantja benne a lángot. Sírt Ő is, amikor kimondta, úgyhogy talán még szeret. Írták előttem, hgoy más pasikkal próbálják feledtetni. Én nem tudom elképzelni, hogy más fiú karjaiban vígasztalódjak..... Nekem Gyuszira van szükségem és kész! Egyébként meg még ha szeretnék sem biztos, hgoy tudnék más fiúval összejönni, ugyanis nemlátó vagyok (beszélő számítógép segítségével írok) és nem bizos, ghyo elfogadna egy látó fiú. (Az exbarátom sem lát) Szóval nem tudom, hgoy hogyan fogom túltenni magam rajta. Lehet, hgoy várnom kéne szeptemberig, amikor újra egyosztályba kerülünk. Azt mondta, hgoy barátok lehetünk, tehát fogunk találkozni, de már nem úgy....:( Vivien, 18
2010. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
és ha nincsenek se barátok,l se a család nem segít, munkanélküli vagyok, 7 év után telefonon szakít a volt élettársam? Akkor is bulizzak, meg a barátokra támaszkodjak? :(
2010. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Egy órája szakított velem a Párom... Nehéz...:( Naggyon nehéz :(
2010. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
több mint 2 évig voltunk együtt, mindent együtt csináltunk, nem azért mert megtiltottuk egymásnak, hanem mert így volt tökéletes, 1 évig együtt is laktunk. Én lehet h sokáig nem tanultam meg eléggé türelmesnek lenni (már sikerült), ő meg nem nőtt fel rendesen, a szülei se tettek jót. 2 napja szakítottunk, többször csalódtam benne (nem hűség kapcsán), de minden pillanatban szerettem, sose untam meg, volt h azt hittem h túlélném ha szakítanánk, most meg teljesen kivagyok, egész nap sírok, a szüleim és az az 1-2 barátom segít, ő volt a legjobb barátom is egyben, mellesleg szerintem az így normális egy kapcsolatban. Remegek, kétségbe vagyok esve, félek. Félek, h mi lesz velem, h leszek ezentúl, és félek h el tudjam felejteni, mert ha már így alakult akkor sikerüljön biztosan, ha idővel is de tényleg legyen tiszta a szívem újra tőle. Nem tudom mit csináljak, együtt csináltunk mindent igazából, 1-1 dolgot nem, de azok eseti programok.Félek, elvesztettem a biztonságomat, a társamat, aki ugyan kívülről látva nem volt az utóbbi 2 hónapban az, de korábban a lehető legjobban. Nagyon félek.
2010. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!