Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha rohadt nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha rohadt nagy a távolság?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon aranyos srácot. Kicsit kavartunk is :D. Csak az a baj hogy kb. 160 km-es a távolság :/
2012. aug. 6. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez ellen nem tudsz nagyon mit csinalni. Én is megismertem egy srácot a neten aki 350km-re van tőlem. Egymásba szerettünk, itt-ott találkozgatunk 2éve.:)

Rohadt nehéz nélküle lenni, szóval az ajánlanám, h ne bonyolodj bele. Ha mégis, fő a bizalom!!:) 17/L

2012. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok szenvedés egy távkapcsolat. Nekem folyton fáj a szívem, mert nagyon hiányzik a barátnőm. Az élet próbára tesz. Hát ez van. El kell viselnem. Nem tudunk minden hónapban találkozni, előfordul hogy elérzékenyülök. :'( 15 évesen még nem tudom megoldani hogy hetente eljárjak hozzá. Vagy havonta.
2012. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ohh. sajnálom h nektek is ilyen nehéz, sőt még nehezebb mint nekem :(
2012. aug. 7. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk 210kn.. nem járunk,csak emiatt..

de a legfontosabb a bizalom anélkül egy kapcsolat sem működik távkapcs. meg főleg nem:)..először találkozzatok

2012. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálunk igaz "csak" 77km a távolság de mi se tudunk bármikor találkozni. De hidd el annál jobban várod majd h találkozhassatok :) Nem könnyű, de az életben semmi sem az...megéri küzdeni! :)

L/18

2012. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondd... Nálam most ugyanez a helyzet, annyi különbséggel, hogy én nem hagytam, hogy "közelebb" kerüljünk egymáshoz a sráccal.

Az idei nyaralásomon történt, hogy a strandon dolgozó fiúval, elkezdtünk flörtölni. Ő közeledett volna felém, de én hárítottam, mivel én már akkor tudtam, amit akkor ő még nem.. A sors iróniája, hogy már évek óta ott dolgozik, én pedig kiskorom óta minden nyáron ott nyaralok, de eddig valahogy mindig elkerültük egymást. Ő amolyan "csúszdaőrként" dolgozik én meg már kinőttem ebből, így én állandóan a másik medencéknél voltam. Most meg neki szabad napjai voltak, így ott strandolt, ahol én.

Igazából mindig is örültem is annak, hogy eddig nem voltak olyan "jó pasik" ott ezen a bizonyos strandon, mert soha nem pasizni mentem oda.

Erre most tessék, itt egy fiú, hosszú idő után, aki egyedülálló, normális, helyes és aranyos, én pedig a távolság miatt nem lehetek vele. :(

Amikor hazajöttem a nyaralásból, rákerestem különböző közösségi oldalakon, meg ugye vannak közös ismerőseink is, így kiderült, hogy neki nem lenne új a távkapcsolat, mert a volt barátnője is másfél órára lakott tőle, de én viszont "röpke" 2 és fél órára, ráadásul nem is olyan egyszerű a lejutást 3-4 átszállással lehet csak. Úgyhogy totál reménytelen én egy Pest megyei kisvárosban lakom, és szeptembertől Budapesten tanulok majd, míg ő egy kis faluban lakik tőlem 150 km-re, és ő amúgy is "ingázó", mert Kecskemétre jár főiskolára. Kár érte, kár értünk. :(


Úgyhogy megértelek kedves kérdező, én annyit tudnék tanácsolni, hogy próbáld valamivel lekötni a figyelmedet, hogy ne gondolj ő rá, tudom, hogy nehéz(nekem se nagyon megy). Én azzal vigasztalom magam, hogy majd Pesten találkozom majd egy normális sráccal, mert ő úgyse lett volna az "igazi", ha igen közelebb születik hozzám. :)

19/L

2012. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!