Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek ti szeretnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti szeretnétek egy ilyen férjet?

2012. aug. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem...
2012. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!Egy férfi legyen határozott,és ne legyen papucs! 26/L
2012. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy ilyen pasi. Akit lehet ugráltatni és mindent megcsinál helyettem.
2012. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ez a videó. Enyhén szólva túlzás. Egyébként nyilván nem szeretnék ilyen idiótát, mint ez a pasi, és nem is vagyok olyan lusta disznó, mint a csaj. De egyébként sokan már mindenre rámondják, hogy papucs. Arra is mondjuk, ha a férfi IS végez házimunkát.
2012. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Papucsállat! Közben meg a szomszéd csődőr jól megtöcskölte a csajt, csak azt nem mutatták, és azzal a szájjal csókolta meg a csajt, amivel előtte a szomszéd farkáját szopogatta!

Perverz egy világot élünk... :D

2012. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!