Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nőideálotok milyen?

Figyelt kérdés
Külsőre, belsőre. És mint például ki...
2012. aug. 5. 16:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
nagy cici barna bőr hosszú fekete haj
2012. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Belső: nem árt ha vicces, kedves, ha valami baja van ne mondja azt, hogy SEMMI!!:D úgy összességébe tényleg NORMÁLIS legyen :)

Külső meg.. hosszú barna haj, barna szem és úgy kifejezetten a szépeket kedvelem.. mondjuk ki nem, de én tényleg válogatós vagyok sajnos :D testalkata meg se nem kövér se nem sovány az a pont jó..

2012. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Kommenzeltket olvasva és linkeket nézve akkor én egy tökéletes ideáll csaj vagyok?:O mègsincs pasim oké hogy utcán megbámulnak de ennyi nekem ez jár:)
2012. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

külsőre inkább nem is fogalmazom meg... osztom a 9. véleményét, számomra is ilyen csaj az ideál.


[link]


belsőre: legyen vidám, megértő, kedves stb. legyen önbizalma de ne legyen beképzelt az valahogy lányoknál kicsit "visszataszító"


de egyébként ezeket megfogalmazni nem is nagyon lehet

2012. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 ASOT ***** válasza:

19.02. egyszerű is szép is alakra is tökéletes (persze kinek mi)...és valóban a belsőt nehéz leírni!


Ahhoz meg kell ismerni max alapokat lehet csak írni!

2012. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
nah ezek szerint én senkinek nem lennék ideálja, mivel elég összetettek az igények. szőke haj, nagy mellek, ezt senki nem írta egyben:D mindig az átlagos, szürke csajok kellenek. de legalább létre jött egy jó kis beszélgetés.
2012. aug. 5. 20:30
 17/37 anonim ***** válasza:

ő átlagos és szürke?

[link]


érdekes...

2012. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

ma 20:34

Nem, Ő gyönyörű.

Az a fekete-fehér csaj viszont (arcra) nekem konkrétan unszimpatikus és tenyérbemászó, az a száj meg felhívás egy pofonra ököllel...Alakra elmegy, de nem egy Kim Kardashian vagy egy Jessica Alba... Öltözködés, stílus meg tucat, sablon...

2012. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
úgy látom, a mediterrán típus mindent visz.
2012. aug. 5. 20:43
 20/37 ASOT ***** válasza:

az lehet öreg, de viszont egyszerű lány.


Jessica Alba utánozhatatlan! De elérhetetlen is számunkra!!


van akinek tetszik van akinek nem.....

2012. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!