Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog házas ember vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házas ember vagyok, de van mellette barátnőm. Baj?

Figyelt kérdés
A barátnőm is férjnél van és ő is boldog. Ha együtt vagyunk boldogok vagyunk. Baj, ha otthon jól "főznek" de néha egy kis "desszertet" is eszünk?
2009. júl. 19. 02:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Így már érthető, hogy miért vagy olyan "boldog házasember"?!


Enélkül valszeg nem lennél boldog. Ez a baj! Én szomorú lennék, ha rendszeresen meg kéne csalnom a feleségemet ahhoz, hogy boldog legyek. Szal ellentmondás van eleve a kérdésfeltevésben nekem.


Viszont csak addig leszel ilyen boldog házasember, amíg valamelyikőtök párja meg nem tudja az igazságot!

Ne félj, feleséged majd tudni fogja akkor, hogy baj volt-e, amit tettetek!

2009. júl. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
A sok ember mindjárt írni fogja, hogy etikailag nem helyes amit teszel meg ilyenek deha jól érzed magadat akkor szerintem mér ne?Egyszer élünk.
2009. júl. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Akkor tényleg nagyon szeretheted a feleséged.. igen arrol fogunk dumálni nem értem miért kell bántani valakit az igazság meg mindig kiderül elöbb vagy utobb minnél továb huzod annál elöbb.

Persze mindenki azt teszi ami neki jó .. néha gondol valaki másra is magán kivül?????

2009. júl. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a fő kérdés: Van-e rá okod, hogy ezt tedd?


Ha otthon mindent megkapsz, egyszerűen csak engedsz a pillanatnyi vágyaidnak, akkor hibát követsz el. Kell, hogy legyen tartásod és ne a farkad irányítson. Túl sokat kockáztatsz, túl sok ember életét tudod tönkretenni, túl sok fájdalmat okozol, ha netán lebuksz. Ráadásul otthon mindent megkapsz, akkor miért teszed? Fejezd be minél előbb.


Egészen más a helyzet, ha otthon nem kapsz meg mindent. Ha vannak vágyaid és a feleségeddel nem sikerül kiélni őket, akkor próbálni kell megbeszélni ezt, próbálni kell kompromisszumot találni. Végül is őt választottad életed párjának... Ha szereted őt és mégsem tudtok megállapodni, akkor viszont én azt mondom, hogy ha nem is jó megoldás amit teszel, nem is helyes erkölcsileg vagy bármilyen más módon, akkor is van mögötte olyan indok, ami megfelelően alátámasztja.


Mondom ezt azért, mert én is olyan helyzetben vagyok mint te, egy nővel vagyok együtt, akit szeretek és nem akarok elhagyni, de a szex csapnivaló. Éppen keresek valakit aki talán ugyan abban a helyzetben van mint én, megérti az érzéseimet.

2009. júl. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Erre mondják, hogy jó dolgában már nem tud mit kezdeni magával. Olyan undorító, hogy ekkora természetességgel beszélsz róla. Fogadok, hogy ha a feleséged csinálna hasonlót és megtudnád, egyből kidobnád. Ha boldog lennél a házasságodban, nem tennél ilyet. Ha meg mégis, akkor te tényleg nem vagy százas. És igenis ez nagy baj, mert a feleségedet becsapod és nem látod be, de a házasságodat kockáztatod.
2009. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen baj. Szerintem amikor elvetted, hűséget fogadtál, nem? Előbb-utóbb ki fog derülni, hidd el minden csak ideig-óráig marad titokban. Mérlegelj, hogy megéri e elveszíteni a feleségedet a desszert kedvéért. Ha valami nincs rendben otthon, akkor üljetek le és beszéljétek meg, de ez amit csinálsz undorító. Ugyanezt írnám a szeretődnek is.
2009. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Apám!TE EGY BAROM VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fel sem fogod,hogy ha valakit megcsalnak az mekkora fájdalommal jár!!!!!!!!Ha majd kiderül(mert mindig minden kiderül) átkozni fogod azt a napot mikor belevágtál!De tudod mit kívánok neked?Ne találj utána senkit magadnak!Adná az ég,hogy az ilyen barmok egyedül éljék le az életüket és ne maradjon nekik más csak egy tripperes kurv@!!!!!!!!!

Egy igazi és hamisítatlan szem@t láda vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan dehogy baj, sőt vállveregetés és büszkék is vagyunk rád :D Úgyis tudod, hogy erről mi az emberek (nagy többségének) a véleménye, akkor meg minek kérdezel? Komolyan azt várod, hogy megdicsérjünk, mert csalod a feleségedet? :)
2009. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Akkor még sem vagy boldog...Sajnálom a feleséged és a gyerekeket, ha vannak. Remélem minél hamarabb rá jön a feleséged és...Akkor lesz az igazi baj!Amúgy igen, persze, baj.

L, 18

2009. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
igen, baj. az ilyeneket mint te és a pótpinád, kéne karóba húzni, aztán az út szélére kiállítani, elrettentő példaként.
2009. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!