Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miféle ember a...

Szerintetek miféle ember a barátnőm? Lehet köztük valami?

Figyelt kérdés

Szóval a tavaly összebarátkoztam a suliban egy lánnyal. A lehető legjobb barátnők lettünk. 17 évesen még egy pasija sem volt. Közben érkezett egy új tanár, akire első perctől azt mondta ő az ideálja. Szünetekben mindig őt figyelte,és álmodozott róla.

Aztán egyik napról a másikra furcsa mosoly jelent meg az arcán,mire ő csak azt mondta képzelődök.

Végül más furcsaságot is észrevettem, egyre több smst küldött,de nem mondta meg,hogy kinek.

Végül pedig szünetekben ő és a tanár furcsa mosolyokkal illették egymást.

Minderre,úgy kb. két hónap után elmesélte,hogy randizott valakivel,és mennyire jól érezte magát. Kérdeztem,hogy én ismerem-e az illetőt, azt mondta,hogy nem,mert nála sokkal idősebb.

Én arra gyanakodtam,hogy a tanárral jött össze.

Aztán elérkezett a vakáció, mikor visszamentünk a suliba két osztálytársnőm mondta,hogy látták a barátnőmet és a tanárt együtt valamelyik éjszaka. A lány tagadta ezt előttem.

Mindenesetre a furcsa dolgok folytatódtak mindvégig.

Nemrég a kezembe került a telója, és belenéztem, találtam benne jó pár sms-t egy olyan nevezetűtől ,mint a tanár.

Miért nem őszinte velem? Azt hittem a legjobb barátnők vagyunk!

És a lehető legrosszabb az egészben,hogy a tanár épp most nősült meg decemberben.

Mit gondoltok erről az egészről? Van köztük valami?

És bocsi,mert hosszú lett.


2011. jan. 15. 06:17
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,és azt elfelejtettem említeni,hogy minden közösségi oldalon ismerősök.
2011. jan. 15. 06:19
 2/5 anonim válasza:
82%

Bocsi egy kicsit uldozesi manias vagy..

De gondolj bele miert akarod te minden keppen tudni a bartanod eltenek minden intim reszletet?.

Lehet a lany zarkozott es keptelen megosztani az ilyesmit masokkal,de lehet teged nem tart eleg jo baratnonek.

Az en tanacsom,ha olyan baratnore vagysz,aki mindentt megoszt veled keress mast.De hidd el ha tenyleg a tanarral van ugye jobb is ha teged ki hagynak a dologbol,mert az ilyesmivel konnyen bajba keveredhet aki tud rolla es nem szol semmit.Ne kutakodj a telefonjaban es nem kerdezoskodj utanna,mert zekkel nagyon magadr haragithatod.

Fogoadd el o ilyen titkolozost,nekem is vannak ilyen barataim(bocs h nincs ekeezet,de az en gepemen nem tudom megoldani)

2011. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is voltak titkaim, még a legjobb barátnőmnek se mondtam el, mert titok.

Ne kutakodj a telefonjába, magánügy.

Az, hogy a tanár házas, na ez is jellemzi a mai férfiakat, hogy sz*rnak bele a házasságba, nem jelent semmit nekik és egy kis csábításnak se tudnak ellenállni. (persze a lány is hibás benne, de ellent kéne mondania, ha igazán szereti a feleségét)

2011. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Betegséget orvos szokta kezelni!

Te voltál már orvosnál?!

2011. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom azért nem mondja el, ha vele van, mert nem bízik benned.

őszintén, én sem bíznék benned, aki ilyen élénken érdeklődik a másik magánélete iránt, én is attól tartanék, hogy szétkürtöli, az meg nagyon nem tenne jót a tanárnak.

amúgy nincs róla semmi különös véleményem, csak rájuk tartozik, szokj hozzá te is a gondolathoz, nem egyedi eset a férj, feleség, szerető felállás friss házasok esetében sem.

még sok ilyenről fogsz hallani életed során, lehet, egyszer te is részese leszel.

2011. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!