Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy egy 18 éves fiú teljesen belé van zúgva egy 14 éves csajba?

Figyelt kérdés
Még csak facebookon látták egymást, de a fiú már úgy hívja hogy egyetlenem. És azt mondja hogy neki más nem kell, csak az a lány.
2012. aug. 4. 00:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem ez normális az a lényeg ha szeretik egymást akkor legyen :)
2012. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen bár nem hiszem hogy ha összejönnek tartós lesz a kapcsolat... saját példámból okulva: Facebookon én is megismertem egy fiút aki akkor még 16 éves volt, én meg 11. És úgy "jártunk" kb. 1 napig... látszott rajta hogy szeret nagyon de... én nem voltam úgy belézúgva csak szerettem ezért mondtam hogy legyünk inkább csak barátok... :)
2012. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16 éves egy 11 évessel??? Te jó isten...
2012. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!