Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg így teljesen normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így teljesen normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Véleményekre lennék kiváncsi..2,5 éve vagyok együtt a Kedvesemmel..Boldognak érzem a kapcsolatunkat.Neki elég nehéz természete van, de megszoktam, és elfogadtam..Van pl. a büszkesége..Nem kér bocsánatot, és dolgokba amikbe kéne nem feltétlen vallja be ha téved..Most az a helyzet hogy az exe, (akinek már akkor is férje, és gyereke volt mikor együtt voltak meg most is..)állandóan jelen van valahogy a kapcsolatunkba..Hívogatja, írogat neki meg minden egyéb..Elmeséli a nekem, de attól még szerintem nem normális.Tegnap is vagy 2 órán keresztül tárgyalták az élet nagy dolgait, ami szerinte tök normális mert miért is lenne baj ha beszélget valakivel..Szerintem viszont a csaj akar valamit..Nem akarok rajta veszekedni, de nagyon nehéz mert nem tudom miért nem lehet azt mondani hogy figyelj, nem beszélek Veled mert a múltam vagy, és már nem érdekelsz..Én így tennék mert bele gondolnék hogy a másiknak ez fáj, megpróbálnám átérezni a helyzetét..
2012. júl. 24. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Örülhetsz annak, hogy normális kapcsolata van az exével.

Történet: Barátnőmtől elkértem egy másik nő elérhetőségét, mert mondanivaló volt a számára. Megadta, pedig tudja, hogy tetszem annak a nőnek és én is próbálkoznék nála, ha nem lenne párom. De van!

Vannak lány barátaim. Ha valamelyik felhív, hogy dumálna velem, üljünk be valahová, akkor szólok a barátnőmnek, hogy találkozóm lesz és megyek.

2012. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A természete nem, az, hogy szóba áll az exével, igen.
2012. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!