Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büntethető egy 27-éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntethető egy 27-éves férfi ha 14-éves lánnyal van kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőmet és a 11-hónapos kisfiát ott hagyta a párja egy 14-éves lányért . Ez nagyon komoly sajnos naponta szembesülünk itt a lakótelepen azzal ,hogy sülve főve együtt van ezzel a fiatal korú lánnyal 2x kapták már csókolózáson őket !
2012. aug. 3. 22:02
 1/9 Macs1209 ***** válasza:
47%
Ez bizony nagyon büntethető.
2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány szülei beleegyeznek, nem...
2012. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
igen az
2012. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nekem lesz lányom és 14 éves korában rámászik egy 27 éves férfi úgy elverem mint bu.zi a fa.szát


De amúgy nem büntetendő!!!! De azért ezt tudhatnád. Rajtakapták xD


ha 14 elmúlt akkor nincs gáz

2012. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hanariko ***** válasza:
nem büntethető... fiatal korú ugyan de NEM KISKORÚ már...leher rosszul fog hangzani, de legálisan d*ghatja is...
2012. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát elég csúnya dolgot művelnek ők szegény barátnőmet támadják aki ott maradt a kisfiúval és még az öccsét is ő neveli ,nagyon sajnálom őket de nem tudok segíteni ! Ő még nem tért magához nem ért semmit hisz tavaly ilyenkor született a közös kisfiuk 10-évet lehúztak együtt már az általános iskolába is együtt jártak ő volt élete egyetlen szerelme és hirtelen gondolt egyet és elköltözött az anyjához a srác egy kisebb össze veszés után ,nem tudta szegény lány mire vélni. Ennek a 14-éves lánynak a családja nagy barátságban volt velük így a lány is ott volt náluk gyakran . Ezek után még őt támadják szegényt fenyegetik a volt anyósa a gyereket is elakarja venni tőle arra hivatkozva ,hogy így már nem fogja tudni eltartani mivel egyedül maradt. Hihetetlen ez mind egy utcában zajlik alig mer kijönni a kicsivel és így is naponta szembesülnie kell a volt párjával aki kizárólag csak ezzel a lánnyal sétálgat mióta ott hagyta őket.
2012. aug. 3. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is addig ütném amíg mozog, ha 14 éves lányom közelébe menne egy ilyen retardált. Szánalmasak, csak azért járnak ilyen fiatal lányokkal, mert a saját "évjáratukban" nem találnak olyan lányt aki szóba állna velük.
2012. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy átlagos fiatal lányról van szó rossz családból való én láttam ,hogy viselkedtek az anyjuk szeme láttára a testvérek mikor ide költöztünk 5 éve volt ,egymást arcába köpködtek és olyan szavakkal illették egymást ,hogy már akkor tudtam az én gyerekeim ezekkel biztos nem fognak keveredni,játszani. A lány a mai napig megy az utcán és 5-méterenként köp egyet vagányságból ,dohányzik , füvezik az utóbbit hallottam . Az anyjuk nem igazán teszi oda magát ,hogy már pedig ezt nem teheted fiam vagy lányom ,pedig az ideje engedné mert sosem dolgozott . Feltételezzük ,hogy a srácot is azért hálózták be mert keres és jól jön majd az anyagi támogatása a családnak.
2012. aug. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!