Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom apja meglátott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom apja meglátott meztelenül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma délután a barátoméknál voltam és zuhanyoztam. Mivel üres volt a ház vettem a bátorságot és meztelenül mentem a fürdőből a szobába, de a lépcsőnél összefutottam az apjával, aki anyaszült meztelenül látott engem. Zavaromban a szobáig futottam, felöltöztem, megvártam míg elhúz és hazajöttem. Soha többé nem akarok a szeme elé kerülni az apjának. Mi lehet a legjobb, amit tehetnék?
2012. aug. 2. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

az hogy bármennyire is ciki elmondod a párodnak! hogy basszus apád meglátott meztelenül és tipliztem!


mond el neki!

2012. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is ugyanígy meglepődött. Nem kell emiatt szégyenkezned, ő nem hsizem, hogy felhozná és nem a te hibád. Nem kell semmit sem csinálni, ha nagyon akarod, akkor magyarázd meg neki a helyzetet (esetleg a barátodnak mondd el).
2012. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Te még nagyon fiatal vagy, nem?
2012. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
semmit..viselkedj úgy mintha meg sem történt volna ..a legjobb ha semmi sem látszik rajtad..de ha legközelebb ilyen történne,még ott rögtön kérj elnézést,ha te meztelenkedsz,nem megszokott helyen ;) 34f
2012. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát legalább volt egy jó napja :D

Egyébként semmit, ne csinálj.Viselkedj természetesen, sajnos előfordulnak ilyen esetek.

Fő tanulság: idegen házban sose ne járkálj meztelenül!

2012. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez van,ha veszed a bátorságot valamihez...Hát,ciki,de ez van,nekem meg a csajom (most már volt csajom) barátnője látta közvetlen szex után az álló farkamat,csak én nem vagyok szégyenlős...
2012. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó napja, neked meg egy sz_r. Minden csoda 3 napig tart... :)


23/N

2012. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Hole Hunter ***** válasza:
88%
Minden esetre várható, hogy a kedves papa sokkal többet fog járkálni a fürdőszoba felé, ha te is ott vagy...hátha megint... :D
2012. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág, ez probléma? Röhögni kell rajta egy jót :) De amúgy ha feszültséget okoz, azt csak a kibeszélés oldja fel igazán. Jobb, mint feszengeni és kerülni a továbbiakban.
2012. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
most még kétségbe esel, mert nagyon közeli az "élmény". néhány nap/hét/hónap múlva már nevetni fogsz rajta, és anekdota lesz belőle! :-D
2012. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!