Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Itt az igazság pillana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Itt az igazság pillanata, ti járnátok egy vörös hajú, nem izmos, falusi fiúval?

Figyelt kérdés
mert mindenhonnan ezt kapom! vagy a haj, vagy a kinézet, vagy az, hogy faluról jöttem tanulni. lassan kezd elegem lenni. nyilván nem akarok általánosítani, de kell valami, amiről látom, hogy nem ez az átlag

2012. aug. 2. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Irány a konditerem
2012. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 okoska31 ***** válasza:

gazda asszonyt keres?:)


rtl klubbon (ha ott megy) is bevált...

2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem izmos, falusi = nem gond


sajnos a vörös haj nekem nagyon nem jön be, pláne fiúban

2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy egy barna izmos városival sem járnék, ha gyökér, egy vörös nem izmos falusival is járnék, ha normális.
2012. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első barátom pont ilyen volt. Mezőgazdasági mérnök szakon tanultunk mindketten. Nekem nem igazán jönnek be az izmos fiúk, de ha valaki sovány, az ugyanolyan kizáró tényező nálam.
2012. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A hajszín nem zavarna, különben is csípem az íreket :)

Az, hogy faluról jöttél meg egyáltalán nem zavarna, sőőt...agrármérnöknek tanulok, szóval....érted :D


Egyedül a testalkat nem jönne be nálam szerintem...nekem fontos az, hogy valaki testesebb legyen mint én (nem vagyok kövér, nem azért)Ez lehet akár zsír, akár izom (bár azért mértékkel)... nekem mindegy hogy mi a kettő közül, csak ne legyen girhes a srác :D



Sajnálom, de az átlagot bővítem én is :)

2012. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy. Ha te még mondjuk 18 fölött is komolyan gondolod, hogy ezért nem találsz párt, akkor ideje szakemberhez fordulnod. épeszű ember nem hajszín szerint választ, az pedig, hogy ki milyen településről jött teljesen mindegy. A nem izmos alatt nem tudom, hogy mit értesz, pl nekem izmos pasim még soha nem volt, általában inkább enyhén mackósak voltak, azt a tpust kifejezetten imádom. Most ennek ellenére egy vékonyan nem izmos srác a barátom, aki alkatra nem olyan, hogy hú, elsőre lázba jöttem tőle, de nagyon szeretem és vonzónak találom, őt el sem tudnám képzelni nehezebben...

Mondjuk kettőnk közül itt én vagyok a vörös hajú és falusi, úgyhogy ezekről nem tudok nyilatkozni, nekem még egyikből sem származott hátrányom, és én pl a vörös hajú pasikat vonzónak tartom, de nyilván elfogult is vagyok eben. Nálam ezek egyike se lenne kizáró tényező...

2012. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Exem,vörös-hajú szeplős srác volt :)

4.5évig voltunk együtt:)

Sok nőnek nem tetszenek az nagyon izmos srácok,ugy h ezen sem kell aggódnod.

Nem ezen múlik.

;-)

27L

2012. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
most leszek elsőéves, és mindig ezeket kapom vissza. Nem gyűlölöm a nőket, félre ne értsetek, imádom őket. De vagy azt mondják a) vörös, kössz nem b) paraszt, kössz nem c) bocsi, nem bírom a véznákat Pedig nem vagyok se vézna, se anyámasszony katonája, 183 centi és 75 kiló vagyok, 9 évig úsztam. Nem tartom magam bunkónak, érzéketlennek vagy nem megértőnek. Van aki azt mondja, hogy még nem találkoztam olyannal, aki elfogadna így. Ez így nem igaz, lett volna már alkalmam pl.: Nyíregyen bulikba, de értitek, nekem a másik k kell. Kapcsolat, nem kurv@.
2012. aug. 2. 15:35
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó: mi történt, hogy így, ennyi év együttlét után szétmentetek?
2012. aug. 2. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!