Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat nagyon is de nagyon féltékeny vagyok és nem tudok 100% meg bízni benne amit állítólag alaptalanul teszek,mert az ö elmondása szerint soha nem csalt meg és nem is adott rá okot,hogy így viselkedjek.Több mint 3 éve együtt vagyunk és már van egy 3 hónapos lányuk is akit mind a ketten nagyon imádunk csak ez az egy nagy problémám van a féltékenységen és ezen valahogy változtatnom kéne,mert azzal tisztába vagyok ezzel tönkre mehet a kapcsolatunk meg a családi boldogság!

2012. aug. 2. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
És ezt minek kelet i írni 3x ?
2012. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak most írtam 1-szer.
2012. aug. 2. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés,én is nagyon féltékeny vagyok,és bár igyekszem nem kimutatni ez nem múlik el,csak kontrolálni tudom,az segít nekem valamennyire,hogy a párom tudja ezt,és ha nagyon rossz nekem akkor mindig megbeszéljük,megnyugtatt elmondja újbol és újból hogy szeret ,hogy nem csalna meg,hogy nem kell neki más csak én,jobb beszélni róla néha,ilyenkor egy darabig negnyugszom,de el nem múlik nálam soha,én még a múltjára is féltékeny vagyok ,nem mondogatom persze ,de sajna ez van ,ezt is elmondtam neki és megérti,ilyenkor is az segit ,hogy megbeszélhetem vele az érzéseimet és ő elmondja hogy nem szeretett igy még senkit,és velem boldog,szóval beszélni kell róla,és a párodnak segitenie kell ,hogy megnyugodj,hogy legalább kevésbé érezd a féltékenységet,lehet hülyén hangzik,amit leirtam,én is sokszor szégyenlem magam ez miatt,de iszonyúan tud fájni ez a dolog az embernek,és én csak igy tudom kezelni,hogy kibeszélem,és,hogy mondogassa nekem ezeket a fent leirt mondatokat,persze magától is mondja,de nekem többször kell mint másnak )
2012. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg próbálom ezt is,hogy beszélgetni és nem nagyon ki mutatni a féltékenységemet, hát nálam a múlt és ja jelen is zavar pedig a múltat le kel zárni ezt én is tudom és csak a jelennek élni.
2012. aug. 2. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

A Jóisten mentsen meg az ilyen partnertől, mint te vagy. Sezrencsére eddig mindegyik barátnőm bízott bennem:)

Amúgy lehet, hogy nem is tudsz ezen változtatni. Ismerek pár olyan embert aki esküszöm, szeret veszekedni. De tényleg. Borzasztóak! Lehet neked is ez van a háttérben. Mást már nem tudsz kitalálni, amin összeveszhetnél a pároddal, ezért nyomatod ezt a féltékenységet.

2012. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek veszekedni én inkább kerülöm a vitát és nem azt írtam,hogy egyáltalán nem bízok meg benne.Én mindig is nehezen bízok meg az emberekbe.
2012. aug. 2. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Rosszul látod, szerintem. Ha bíznál benne (3 év után feltételezem, hogy kialakult a teljes bizalom. Legalábbis normális embereknél igen.), akkor nem féltékenykednél.

Tehát vagy nem bízol benne, vagy szükséged van a saját magad keltette feszültségre, mert neked ez lételemed. Ha meg nem veszekedsz, akkor miben áll a féltékenykedés? Sírva-picsogva bevonulsz valamelyik sarokba, és ha kérdezi a párod hogy mi a bajod, akkor jön az örök klasszikus: Semmi!

2012. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy mit tud tenni a féltékenysége ellen,de ugy láttom nem mindenki érti.Ő legalább szeretne tenni ellene ,a legtöbb ember nem tesz semmit,hogy jó irányba változzon,csak másokat leszól,mint pl. itt az oldalon.
2012. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm legalább valaki el olvasta rendesen a kérdésemet és hozzá tartozó írást.
2012. aug. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!