Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen együtt élni egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen együtt élni egy pasival, aki még nem a férjem?

Figyelt kérdés
2007. aug. 22. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én együtt élek a pasimmal, aki 1 hónap mulva a férjem lesz. hogy milyen?


jó, nagyon jó! mi két hónap után költöztünk össze, addig veszekedtünk minden nap. azóta harmonikus a kapcsolatunk. még otthon is segít mindenben. ha kell elmegy a boltba vagy kiviszi a szemetet de egy tojásos vacsorát is összehoz. lakva ismeri meg az ember egymást igazán .ez így is van. attól hogy nem a férjed ugyanúgy kell alkalmazkodni egymáshoz, tolerálni kell a másik hülyeségét is. nemcsak jó dolgok vannak, hidd el. ha viták nélkül együtt tudtok élni az nagyon jó. mivel kapcsolatban éltek, mindent meg kell beszélnetek, a mindennapi bevásárlástól addig hogy mi volt a munkahelyén vagy hogy csekket kell fizetni.


ne félj attól , hogy nem vagy a felesége, így is tartoztok pont elég felelősséggel egymásért és egy pár vagytok. papír nélkül is


remélem segítettem!

2007. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már 4 éve élek együtt a párommal és nem vagyunk házasok! Sokkal másabb..tudod van egy ilyen mondás hogy 2 ember lakva ismeri meg egymást! Szerintem is nagyon jó..így mindig együtt vagytok sokkal jobban megismeritek egymást!
2007. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal. A házasság tulajdonképp csak egy papír, persze tudom, hogy neked többet jelent annál, de végülis az együttélés problémáin nem változtat semmit az, hogy házasok vagytok vagy sem.

Ma már senki sem fog megbotránkozni rajta, ha ettől tartasz. És szerintem sokkaljobb kipróbálni, hogy képesek vagytok -e együtt élni, mintha a házasság után derül ki, hogy nem megy. KÉt dolog szeretni valakit, és elviselni, hogy szétdobálja az alsógatyáját a nappaliban.

Próbáljátok ki! Sok sikert!

2007. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem semmit nem jelent a papír .Az első férjem 2 évig udvarolt majd megesküdtünk és 3 év után el is válltunk .Majd jött egykis magányos időszak ekkor megismerkedtem a mostani párommal akivel közös családunk is van de szóba se került a házasság és már 12 éve így élünk .A lánykori nevemet használom de a gyermekünk az apukája vezetéknevére lett anyakönyvezve.
2007. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd eggyüt élsz vkivel és utána összeházasodsz vele vagy mással rájössz, hogy a kettő dolog ugyan olyan csak az egyik a férjed a másik az élettársad..
2007. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok én is, bár az kicsit túlzás, hogy együtt élünk és nem is férjem(még),de szerintem egész jó dolog. De mint minden éremnek, ennek is két oldala van. Elsülhet jó is meg rosszul is a dolog. Ezért azt javaslom nagyon gondold meg mielőtt egy ilyenbe belevágsz!!!

2007. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te tudod h milyen... :D
2014. febr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!