Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Részletek lent

Figyelt kérdés
Barátommal nem találkoztam most egy hétig hogy ki tudja magát haverozni.hétvégén dolgozik ezt megértem.ugy volt hogy hétfőn jön de nem emrt vasárnap hétfőn horgászik.teljesen kikészültem tőle:\'( vajon miért csinálja ezt?ennyire nem számítok neki?:\'(
2009. júl. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt tenném, hogy megbeszélném vele ezt. Kifejteném neki, mennyire szarul esik, hogy ezt csinálja és legyen olyan kedves, foglalkozzon velem több időt. Ha ennek ellenére sincs változás, akkor át kellene gondolnod a kapcsolatodat vele...
2009. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most beszélek vele,de még neki áll fejjebb.Ilyenekbe sose tud engem megérteni...
2009. júl. 17. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok?


Egyébként ha még pofátlan is, akkor téged csak szórakozásnak tart.


Kib*sznám mint macskát szarni és keresnék egy másik pasit helyette. Mondom ezt úgy, hogy férfi vagyok.

2009. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 éves én meg 16. 23 hónapja vagyunk együtt.most megmondtam neki,hogy majd fogom magam azt lelépek bnömhöz,ha az lenne hogy találkozunk...
2009. júl. 17. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
ez bűzlik! keress mást mert ez már gázos kezd lenni szórakozik veled!
2009. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!most küldtem el a francba hogy ne szórakozzon velem.Pár héte volt hullámvölgy a kapcsolatunkba,úgy volt hogy megváltozik,meg minden,hogy bizonyít hogy szeret erre most jött ez:'(
2009. júl. 17. 21:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Szivesen venném ha valakivel beszélhetnék. Ha valakinek van kedve beszélni velem,és meghallgatni,itt az msn cimem:

ckmgirl@hotmail.com

2009. júl. 17. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
21:26 és 21:29 vagyok. Dobj egy magánt, ha még nincs beszélgetőtársad és felveszlek.
2009. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!