Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem jár velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jár velem senki mert nem beszélek csúnyán. Most mit tegyek? Ennyire ciki ez?

Figyelt kérdés
Nem fogok úgy beszélni,de eddig mindig ez volt a gond.Mert hogy az vicces meg mittudomén
2012. júl. 31. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
az egy erény, ha fiú vagy, ha lány... tiszteletre méltó
2012. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hiába tiszteletre méldó ,de a mai világban nagyon gáz sok ember szerint. Az ember már rá van kényszerülve arra ,hogy ilyeneket mondjon a befogadás miadt, ez elég szomorú..
2012. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked ezt a hülyeséget?
2012. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát kb.5 pasi ezt hajtotta,hogy na már ba...meg vagy valami?semmi?akkor vége ,unalmas vagyok így.Van humorom,jókat nevetünk mindig,de ha nincs 1szó akkor már vége :/
2012. júl. 31. 01:07
 5/10 anonim ***** válasza:
úristen hová fajult ez a világ....ciki ha nem beszélsz csúnyán??? ....én 19 éves lány vagyok és sajnos elég rondán beszélek már akaratlanul is,de azért tudom magam moderálni ha kell de van mikor csak úgy jön...és ez a ciki...jó lenne ha leszoknék a csúnya beszédről....te meg ne foglalkozz az ilyenekkel akik ezt mondják h ezért vagy unalmas...később még hálát fogsz adni h szépen beszélsz :) de ha már tényleg minden fiú ezt mondja akkor a következőnek csak mondj annyit :b@zd meg! és hagyd ott őt a fenébe...megfog lepődni :)
2012. júl. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


Az az 5 pasi teljesen manipulálva van a média által.AZt hiszik hogy aki nem káromkodik az már nem is ember hanem egy lúzer

2012. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
e marhaság. aki ilyet mondott, az egyszerűen primitív.
2012. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem ciki vagy, hanem egy idióta!
2014. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na ugye ez csak egy vicc
2014. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd zokognak ítéletnapkor a szitkozódók és káromlók...
2021. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!