Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Tényleg ennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Tényleg ennyire nehezen toleráljátok ha a barátnőtöknek épp meg van és kicsit érzékenyebb mindenre?

Figyelt kérdés
A barátom elég kényes rá, ahányszor meg van mindig összeveszünk a legapróbb dolgokon is. Másokkal is van ilyen?

2012. júl. 30. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nállunk nincs ez. Max ha valami olyanon sertődök meg amin nem klne akkor annyit mond h látszik h megvan, de még magára sem veszi. Nem lehet h te különösen hisztis vagy mikor megvan?? Mert én azért annyira szörnyű nem vagyok
2012. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére pont jól fogja fel. Egyszer még el is ment nekem gyógyszerért, mert a szokásos nem használt, gyorshajtott, majd kikönyörögte a gyógyszert a gyógyszertárban, mert pont előtte lett valamivel vényköteles :D. Olyankor hagy pihenni szerencsére :)
2012. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ennek is vannak fokozatai. Nekem volt olyan párkapcsolatom, ahol rettenetes volt a menstruációt megelőző időszak. Tört-zúzott, volt, hogy kizárt a lakásból. Nagyon sokáig toleráltam, és nem is ez lett volna a szakítás oka... Voltak emellett más játszmái is, amiket hosszú távon nem lehetett elviselni - én egyenes típus vagyok, azokat már nem nyeltem le. Mai fejjel már a premenstruációs hisztiket sem tűrném, legalábbis az ilyen szintűeket nem.


40/F

2012. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Egyébként én sem vagyok szörnyű mindig, de néha-néha tényleg elég elviselhetetlen vagyok ilyenkor.
2012. júl. 30. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs full különleges bánásmód, de tudomásul veszem, és ilyenkor magasabbra teszem az ingerküszöböm.

Meg elmegyek a.flexM-ért, mert -hogy-hogynem- rendszerint pont akkor fogy el, pedig könnyen előre látható és várható, hogy kelleni fog még vmikor (még kb. 20-30 évig fog is), és ez még nekem is nyilvánvaló, hiába nem én vagyok a közvetlenül érintett az ügyben. :-)

2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!