Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek úgy egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek úgy egy nővel, aki kezdő lépésként azt mondaná, hogy?

Figyelt kérdés

...szeretné ha együtt sportolnátok,mozognátok valamit rendszeresen,mert szeretne megszabadulni pár felesleges kilótól(kb.7),mert jelenleg teltebb,de jó lenne egy vékonyabb testalkatot elérni,más gond nincs:)

A nő elérné a kívánt testsúlyt,és mindenki boldog lenne:)

Ti mit mondanátok erre? :)


2012. júl. 29. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akkor mars az ágyba, mer' a lovaglás pl. nagyon jó a hasizmokra...
2012. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy majd hívlak :D Aki ilyet mond, annak elég súlyos önértékelési problémái vannak. Ha fogyni akar, sportoljon, de ehhez ne kelljek már én.
2012. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt rosszul látod:) Egy szóval nem mondtam hogy önértékelési gondjaim lennének,így is van önbizalmam.Nem hiszem hogy furcsát írtam,miért ne lehetne közösen sportolni valakivel?
2012. júl. 29. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Én imádok sportolni. Futás a mindenem :) Simán belemennék egy ilyen kapcsolatba, nincs ezzel semmi baj sem.
2012. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4. vagyok! Annyit még lefelejtettem, hogy a barátnővel a legjobb a sportolás :) én imádok a barátnőmmel sportolni. :) Sokkal jobb!
2012. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg egy szóval se írtam, hogy nem lehet sportolni valakivel, vagy önértékelési gondjaid vannak. A kérdés az volt, hogy mit mondanék, arra válaszoltam, és le is írtam, hogy miért. Nekem jobban bejönne, ha elkezdenél járni sportolni, és fogynál, nem hiányozna, hogy ezt meg is indokold nekem, hogy teltebb vagy stb. Aztán ha hívnál akkor mennék. De semmiképp se lenne pozitiv nálam, ha ezzel nyitnál. Nem érteném ugyanis, mi köze van a kapcsolatunknak ahhoz, hogy fogyni akarsz. Nem függ össze.
2012. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert van egy szinte "kötelező" közös programunk, ami nem az intimitásról szól, hanem a beszélgetésről stb.stb. Amúgy mindenem a sport, szóval amúgy is heti 7* sportolok.
2012. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hole Hunter ***** válasza:
Egy kiadós szeretkezés megfelel nagyjából 2-3 óra intenzív sportolásnak....mi a rossebnek is futkossak? A sport jó dolog, ha önként csinálja az ember. Kikényszeríteni felesleges.
2012. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem örülnék annak,hogy ha tetszik a lány úgy ahogy van,elkezdünk járni,akkor jönne nekem azzal hogy +7 kiló felesleg van fussunk együtt,mert fogyni akar. Azért járok vele,azért udvarolok,mert úgy tetszik ahogy van. Ha nem tetszene a +7 kiló akkor nem is kezdenék vele járni.

De az nem zavar ha járunk,és ő sportol. Én is sportolok,mégsem kezdem úgy a kapcsolatot,hogy én rendszeresen Budo Taijutsu-ra járok,akkor jöjjön velem..

24/F

2012. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor igen :$ és mennék is vele futni, bár nekem nincs semmi feleslegem, de szeretek futni :) sőt még ötleteket is adnék neki :D tetszenek a vékony lányok, de nem az alapján választok, hanem arc, szem, kedvesség, mosoly, ilyesmik alapján:D szóval én örülnék, hogy tesz valamit az egészsége érdekében és hogy engem is be akar vonni :)
2012. júl. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!