Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy elbűvölő lány, hétköznap egy műszakban 8 órát dolgozik, péntek szombat estét meg a haverjaival tölti. Ők rohadtul unszimpatikusak, de nem akar tőlük elszakadni. Felvetettem, hogy találkozzunk kettesben, lehordott, hogy fogadjam el a barátait, legyek velük jóban, és mászkáljak el velük együtt. Benne fel sem merült, hogy kettesben menjünk vmerre, csak ha a haverjait is hozza.

Olyan ez az egész, mint vmit rohadt árukapcsolás, van egy gyönyörű nő, de mellé kapom a haveri társaságát, akikhez görcsösen ragaszkodik. Megértem, hogy fontos a másik társaságának a megismerése és kedvelése, de nekem a nő kell, nem új haverok, azok megvannak évek óta nekem is.

Engem nem havernak akar, mert mint férfi iránt bőven mutat érdeklődést, de nem tudom ezt az egészet hova tenni. Vmi ötlet, vagy hagyjam a fenébe ?


2012. júl. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. Mert szerintem itt valamit vagy nem tudsz, vagy rosszul :)
2012. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ennyiből az is lehetne hogy a barátokat választja a családja helyett.Én nem javaslom hogy ilyennel összejöjj :)
2012. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Aki még egy alkalmat sem bír ki a haverjai nélkül, az felejtős.
2012. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!