Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehetne oldani a bajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehetne oldani a bajom valamilyen szerződéskötéssel? (terhes a barátnőm)

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk azt mondta, hogy neki sajnos nem lehet gyereke, ekkor ezt bántam is mivel komolyan terveztem a lánnyal, és féltem nem lehet közös gyerekünk. Elég hamar lefeküdtünk egymással, még csak fel se tudtam készülni rá, ugyan ki visz 2. randira óvszert? Én rég voltam lánnyal (majd 2éve) nem bírtam nemet mondani. Ami történt az megtörtént. A megoldást várom tőletek, és nem a lecseszéseket. Szóval teherbe esett, de amikor ezt megtudtuk, már nem akartam tőle semmit, épp szakítottunk. Nem akarok apasági vizsgálatot, mert nem hiszem, hogy megcsalt, és ezt is fizethetném én. A lányról kiderült hogy nagyon hisztis, iszonyatosan féltékeny, állandóan kémkedik utánam, agresszív (képes megütni engem), meg buta is. Arról hallani se akar, hogy elvetessük a gyereket, pedig ez az egyetlen megoldás, de ha akarja felőlem tartsa meg, de én nem akarok 25éves koromtól gyerektartást fizetni.

Nincs erre valami szerződés/ megállapodás, hogy engem ne kötelezhessenek arra, hogy fizessek??? Ő azt mondta nem akar tőlem gyerektartást, és ha akarom nem is fogom látogatni őket, de félek meggondolja magát. Majd ha lesz normális barátnőm/ feleségem, és tőle gyerekem, nem akarom, hogy + kiadásaim legyenek, azért mert engem átvert egy lány. Így is elég nehéz anyagilag fenntartani magát az embernek, még házam sincs szóval arra is gyűjtenem kell.


Amennyiben van ilyen szerződés, hol találhatom meg??? Hogy lesz hiteles??? Előre is köszönöm.


2012. júl. 29. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

fordulj az ügyvédetekhez és kérdezd meg őt gondolom van..ha nincs keress fel egyet jobb ötletem nincs...


de amugy ezt jól elcseszted barátom...

2012. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ügyvédre! Akkor már inkább a gyámügyre mennék el tanácsért.
2012. júl. 29. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom le kell mondani a gyerekről és kész.
2012. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


írj ide hátha adnak tanácsot!

2012. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen így van. Mondj le a gyerekről és akkor nem kérhet semmit. Ennyi.
2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, menj el akkor a gyámügyre! és ott segítenek!
2012. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Asszem azt fogom tenni holnap úgy is gyámügy melletti irodában melózok.
2012. júl. 29. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Haha, ha ilyen egyszerű lenne, akkor a férfiak nagyrésze lemondana a gyerekéről. Nem lehet megkerülni. Ha csináltok egy szerződést, maiben kijelenti a nőd, hogy nem kér semmiféle támogatást, majd hitelt érdemlően aláírja (és egy megbízottja is), na akkor lehet. De csak lehet.


Sajnos barátom ezt elk*rtad.

2012. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ez igazságtalan!!! Miért a lány dönti el 100%-osan hogy megtartjuk-e a gyereket vagy sem???? Még nem született meg, majd 8hónap múlva fog. :@
2012. júl. 29. 17:43
 10/10 anonim válasza:
A nő dönti el,mivel neki kell hordoznia a gyermeket 9 hónapon át a tulajdon testében,és ő is hozza világra.Neked annyi volt,hogy felcsináltad.Én megértem a nézőpontodat,miszerint fiatal vagy és látszólagosan alkalmatlan az apaságra,de ha a második randin megfektetted a lányt védekezés nélkül,akkor sajnos köteles vagy vállalni az ezzel járó következményeket.
2015. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!