Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy ne érdekeljenek mások véleménye?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy nőttem fel - már gyerekkoromban is ilyen voltam - hogy nem tud nem érdekelni mások véleménye.

Igazából nem rólam van szó, csak a barátomat nem sokan szeretik (fogalmam sincs miért, pedig semmi oyasmit nem csinált) és állandóan beszólogatnak neki. Az osztálytársaimmal volt egy kis konfliktusa, de békét kötöttünk. Egyszerűen nem tudom elengedni magam ha valaki olyan van a közelben akiről tudom hogy beszólhat, és sajnos sokszor a barátomon csattan az ostor, mert ellököm magamtól, nem engedek neki semmit. Hogy tudnám elengedni magam? Van vkinek ilyesmi tapasztalata? Tudna segíteni?

18 éves vagyok.


2009. júl. 17. 09:07
 1/2 anonim válasza:
Ha jól értem, akkor jönnek a gondok, ha a barátoddal vagy, tehát nem általánosságban nem tudod elengedni magad. Ha ez van, akkor én azt tudom javasolni, hogy beszéld meg a többiekkel, hogy most mi is a gáz a sráccal, illetve emeld ki a jó tulajdonságait akkor is, amikor Ő nincs ott, csak Te vagy együtt a többiekkel. Például, hogy mindig lehet rá számítani, hogyha Ő egy adott szituban nem lett volna, most nagyon főne a fejed...
2009. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha személyes sértegetésről vagy egyszerű vélemények mellőzéséről lenne szó, akkor azt mondanám az önismeret elég jó támasz lehet a másik oldalról.

De ha jól értem, akkor itt most a mások által a barátodról alkotott véleményt kellene közömbössé tenni számodra. ez tényleg nehéz kérdés.

én alapvetően nézek mindenkit hülyének (nem bántásból) ennek a mellékhatása hogy nem minden esetben adok a véleményükre. csak arra, amelyik ténylegesen is érdekel. Ha negatívot hallok, akkor arra is leggyakrabban bólogatok és hagyom hadd mondja végig, de tudom, hogy úgyis hülyeséget beszél : )

Az, hogy a barátoddal rosszul bánsz ezek miatt szerintem óriási hiba, hiszen azt a mérgedet töltöd ki rajta, amiről ő nem tehet.

Egy kis segítség: [link]

2009. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!