Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nincs Rá időm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nincs Rá időm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amikor tehetem dolgozom, megpróbálok pénzt keresni.. Nem járok bulizi vagy hasonló helyekre. Egy lánnyal találkoztam és Belé szerettem. Többször is együtt voltunk, Ő is szeret, de elvárná, hogy sokat legyek vele.. De ez nekem nem megy.. Nagyon szeretem, de nincs Rá időm. Mit tehetek? Segítsetek légyszíves!

16/F



2012. júl. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit nagyon szeretsz, akkor nincs olyan hogy nincs rá időd! Arra van időd, akire te időt szeretnél szakítani és nehogy már 16 évesen ne legyen két naponta 1-2 órád a barátnődre, mert menten falnak megyek!
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy 16 évesnek hogy van annyi melója hogy ne tudna pár órát a barátnőjével tölteni ?
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam.. Nálam szeretne lenni, de mivel nem vagyok otthon így nincs rá időm.. Nyilván egész hétvégén Vele vagyok, de Ő többet szeretne..
2012. júl. 29. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki többet.
2012. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem a problémát. Sosem vagy otthon? Vagy miért nem lehet nálad, amikor otthon vagy?
2012. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Reggel 8-tól este 6-ig nem vagyok otthon. Én szeretem, ha nálam van, de nem tudok elmenni Vele sehova...
2012. júl. 29. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
És 6-tól mit csinálsz? Hazamész, lezuhanyzol, eszel és még az este 10-es lefekvésig mindig akad rá 1-2 órád, amikor felmehet hozzád, vagy ott aludhat és reggel amikor mész melózni hazamegy, vagy elmentek este egyet sétálni, vagy a 8-as mozira... Kétnaponta ennyit megtehetsz valakiért, ha szereted!
2012. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, ezeket mind meg teszem.....:)
2012. júl. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!