Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy Csajozzak be?

Figyelt kérdés
De ugye bár úgy hogy tetszik nekem valaki de ne jöjjön rá mert az olyan... Nem akarom hogy rájöjjön ő szeressen belém mert én már szeretem de nem akarom hogy ő tudja mert... tudjátok na segítség :/
2012. júl. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos öcsém!

Én értem, mi a sustorgó lóhímtag a gondod, de más nem feltétlenül. Úgyhogy:

1. Igyál egy nagy korsó hideg vizet.

2. Pihentesd kicsiny szemeidet.

3. Magyarázd el a többi polgárnak, mi a gondod.

2012. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az tényleg olyan... lenne, ha valakinek bevallanád az érzéseidet! Nehogymár őszinte legyél, mert...! :/

Hány éves vagy, 10?

2012. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi ez hogy ne jöjjön rá, meg hogy ő szeressen belém? tesó! ha egy csajt meg akarsz szerezni akkor mondd el neki (elsőnek ne azt hogy szerelmes vagyok beléd meg ilyesmi), hogy szép meg ilyesmi. aztán majd jön ami jön... és ne facebookon, engem már 4 csaj kosarazott ki facen... nem olyan jó hely az csajozásra :P 14/F
2012. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne tudja? annak oka kell, hogy legyen pl: nem akarod elrontani a közöttetek lévő barátságot, vagy osztálytársad, agy szomszéd stb... ha egyik kategóriába se sorolható be, akkor mondd el neki!!! vagy itasd le, nyomulj rá, és megtudod, hogy van-e nála esélyed :D
2012. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már tudom hogy roszkor írom de az minek számít (Randina) Ha csak úgy elhív egy fagyira normális választ köszönöm!
2012. júl. 28. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd azt, hogy mi kell ahhoz, hogy kicsajozz. Na annak a negáltját műveld.
2012. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!