Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves lányt hová érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lányt hová érdemes elvinni "randira"? Vagy, ha lány vagy milyen helyeknek örülnél?

Figyelt kérdés
Kocsmázás kizárva nem hiszem, hogy kocsmázni szokott. Moziba se akarom vinni, mert ott ugye a filmet kell nézni és nincs alkalom beszélni, de egy ilyen sima beülős kávézó teázót se tartok alkalmasnak mert ott meg MINDIG kell beszélni, és kínos ha egy beszélgetés megakad. Olyan hely kellene, ahol lehet ismerkedni és csinálni is valamit egyszerre. Mert ha megakad a beszélgetés is tudsz valamiről beszélni.

2012. júl. 28. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra is várnék ötleteket, ha megakad a beszélgetés, olyankor mit kell csinálni, vagy eleve hogyan küszöböljem ezt ki, ha tudtok mondjatok jó sok megoldást.
2012. júl. 28. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeségnek tűnik de engem egyszer játszótérre vittek...nem volt ott senki, amikor a hintában ülünk beszélgettünk és én amilyen vagyok még rávettem hogy csúszdázzunk is. Én 16 voltam ő 17 :D Nagyon jól éreztük magunkat,megismertük egymást és még beszélgetni is tudtunk.

Nem beszélve arról hogy csend volt,szép környezet, hűvös.

Volt a közelben egy bográcsozó hely este pedig jöttek a barátaink és éjszakáig bulizgattunk ami nekünk még a randi befejezése volt mert ugye estére lehűlt a levegő,megkaptam a pulcsiját stb...:) Szóval szerintem jól sikerült kár hogy nagy a világ és el kellett költözniük :)

2012. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tomaszcool ***** válasza:
Ha nem szeretnéd elvinni az általad említett helyekre, akkor csak üljetek le egy padra egy téren és kezdjetek el beszélgetni, ismerjétek meg egymást. Ha valóban érdeklitek egymást, akkor nem lesz gond ezzel, de ha még is, akkor kezdjetek el beszélgetni arról, hogy miért nem beszéltek, vagy miért nem jut eszetekbe semmi...stb.. Nekem egy lány szóval tartásában személy szerint sosem volt bajom.
2012. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
MI a mekibe mentünk ,este ,mert ugye akkor meghittebb a hangulat. :) még a télen :) Azt hittem elcseszett egy randi lesz és ,hogy kb. bírom 10 percig ,féltem,hogy kínos csend lesz :\ ,de nem így történt.. Az volt a szerencse ,hogy jó hangulatban voltunk mindketten és volt akit kinevethettünk :D röhögésbe torkollott az este és észre se vettük ,hogy órák teltek el.. :) egyszerűen midnenről tudtunk beszélgetni :) én 15 éves vagyok a fiú 16 .. De ennek a kapcsolatnak már vége fél éves volt.:)És pont azért lett vége ,mert túl tökéletes volt. én ezt nem bírtam elviselni.De mikor együtt voltunk.Többször is beültünk a mekibe pont arra a helyre ahol az első randink volt ,és felidéztük a csodás emlékeket :)
2012. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xyyzz válasza:
Élmeny bari,nőknek megélt élmenyek kelenek ha akarsz még valamit kezdeni vele.Vid oda ahol még nm járt,ahol kiakad a látványtol
2012. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az állat kert is jó hely lenne ott nézelődtök és még beszélgetni is tudtok ha meg akad a beszélgetés akkor ki tudod magad húzni belőle pl milyen állatokat szeretsz . stb 21/L
2012. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen az állatkertre én is gondoltam egynek végül is jó... de mondjatok még : D
2012. júl. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!