Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne most csinálnom? Mit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most csinálnom? Mit, ha elkezdődött az iskola?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy iskolába járunk(ő egyel alattam), de nyáron nincs itt, ugyanis meszebb lakik, és koleszos. Facebookon szoktunk beszélni, de élőben még nemnagyon, és most őszig nincs is rá módom... Valaki légyszi segítsen hogy kéne "elcsábítanom" anélkül, hogy találkoznánk? Illetve ősszel hogy menjek hozzá oda? (pl: szia én vagyok akivel beszéltél facen, vagy csak ugy simán?)
2012. júl. 27. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát miért kéne mondanood hogy


"ÉN vagyok akivel beszéltél"

Hisz csak lát képekről, meg te is őt :D


Ha esetleg nem, akkor már bukta az egész.


Ha meg sokat beszéltek most, akkor meg simán odamehetsz, hiszen megvan az indíték.

2012. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó csak nem furi ez h facen bezéltünk és akkor igy lespanolok vele? :D nem szoktam facen ismerkedni, de ms lehetőségem most nincs :/
2012. júl. 27. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem még csak beszélgessetek és személyesen kezj el "csábítani".
2012. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az ami facebookon kezdödött az gyakran ott is marad...de hogy a kérdésedre válaszoljak én azt tanácsolom,hogy facen próbálj neki bókolni,ezek az apró gesztusok sokat jelentenek nekünk:)))
2012. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod csinálni, hogy sokat beszélgetsz vele fészbukon..ott is össze lehet barátkozni valamilyen szinten, és ha már igazán jóba lesztek akkor a suliba is köszönni fogtok egymásnak és simán leállhatsz vele beszélgetni.Az biztos, hogy könnyebb dolgod lesz amikor már élőben is beszélgettek:)akkor már randira is elhívhatod!
2012. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1: De nem akarom "zaklatni" mmint h folyton irok neki... nem akarom túlzásba vinni...

2: 3. válaszolónak: igen, ő szereti ha szépeket mondanak neki, de azt sem akarom túlzásba vinni, h túl nyálas legyek :DD

2012. júl. 28. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányok többsége nem nagyon szereti ha "virtuálisan" udvarolsz nekik, azt szeretik ha személyesen. Szóval először majd kezdj a suliban csak beszélgetni vele sokat és lehet rájön vagy valahogy tudasd vele!:D
2012. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!