Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek feleslegesen aggódom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

A barátomnak szóltam, hogy elmegyek hozzá, ha otthon lesz. Rendben én értem, hogy ez nekem spontán jött, ezt megértem. De neki a válasza az volt, hogy nem lesz otthon mert találkozik egy lány osztálytársával. Pont akkor mikor mennék.

Szerintetek teljesen feleslegesen aggódom? Mert szerintem igen, mivel szólt is, hogy találkoznak, meg végül is én szóltam neki túl későn, hogy mennék.

Csak azért mégis úgy bennem van egy kicsit, hogy találkozik azzal a lánnyal, és mi van ha nem csak úgy barátságból...


2012. júl. 27. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs gond ne aggódj
2012. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem minden oké :D


de ha felteszel neki néhány kereszt kérdést amikor legközelebb találkoztok, lehet okoz meglepetéseket.

2012. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy kicsit féltékeny vagy, nincs azzal baj, csak ne vidd túlzásba! Ha meg is mondta, hogy lánnyal találkozik szerintem fölösleges ezen pörögni!
2012. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Csak egy picit azért bennem van, hogy naa :D

2012. júl. 27. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig a jó míg az a "naa" ott van, mert akkor szereted! Csak tényleg nem szabad vele túlzásba esni! :)
2012. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok! :) Köszi még egyszer! Mentek a zöld kezek!!! :))
2012. júl. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!