Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon feleslegesen aggódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feleslegesen aggódom emiatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azért aggódok állandóan mert félek attól, hogy olyan lányoknak nem fogok tetszeni akik nekem tetszenek, de akiknek tetszenék azok meg nekem nem. Mert nekem számít mind az hogy milyen kívül meg belül. Ezek miatt csajozni se nagyon merek. Mit tanácsoltok nagyon felesleges ezen agyalni?

2012. ápr. 9. 15:23
 1/4 ASOT ***** válasza:

Ezen ne agyalj mert ez a legtöbb esetben így van és így is lesz! :)

Majd megtapasztalod, de lehet h szerencséd lesz és kölcsönös lesz a vonzalom elsőre!

2012. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi pénzért nem jövök össze egy olyannal aki nekem nem tetszik.
2012. ápr. 9. 15:27
 3/4 ASOT ***** válasza:

Ezt elhiszem...


Sokan papolnak h a "belső belső csak a belső" :)


De ha logikusan végiggondolod, nem vagyunk szuperképességüek mint a "mi kell a nőnek" c filmben h olvasunk az agyakban....Ergo megtetszik aztán vagy megszeretjük vagy nem....


Külső megfog belső megtart....


ezzel én is így vahyok sosem jöttem össze olyannal aki nem tetszett! :)

Megtetszett aztán kezdtük el megismerni egymás belső tulajdonságait a "belsőt" mert ugye fejben senki sem olvas..

27/f

2012. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az. NAGYON FELESLEGES.


24F

2012. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!