Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy menstruáció előtt vagy közben barátnőm így megváltozik?

Figyelt kérdés
Még élőben pont nem láttam így,de pl. a hónap elején msneztünk és teljesen kedvtelen volt,ha válaszolt is sokára nagy nehezen akkor is gyakran tő mondatokban,nem érdekelte sok minden,pár napig nem is jött fel msnre,de azt láttam,hogy mégis gépközelben volt..legjobban úgy jellemezném hogy búval b.szott volt.Aztán pár nap után elmúlt és utána amikor találkoztunk akkor is teljesen normális volt.Most hirtelen egyik napról a másikban megint ilyen hangulatában kaptam el(kb 3 hét telt el a kettő között),kérdezgettem is hogy fáradt vagy szomorú-e.nemmel válaszolt.Ami máskor érdekli arra most válaszolt egy szóval,alig-alig írt vissza és szemmel láthatóan eléggé depresszív volt a hangulata.Nekem eléggé rosszul esett,de aztán kapcsoltam egy pár óra múlva és próbáltam nem figyelembe venni.Létezik,hogy ennyit számít ha megjön?Illetve ilyenkor jobb ha hagyom a fenébe egy pár napig akármennyire is rossz érzés? 18/F

2012. júl. 24. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció hormonális hangulat ingadozást hoz elő, ha a farkad felállását képes vagy irányítani, akkor dumálj farok...
2012. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem az ingerlékenységre célzott a válaszoló, hanem arra, hogy ezt lehetne kezelni türelemmel. Inkább ez a hasonlat áll közelebb: ha neked feláll a farkad, próbálj meg nem azonnal megdugni valakit, ja, hogy ez már az ős kor óta nincs így, bocs..

Nem azzal van a baj, hogy ilyenkor feszültebb valaki, meg ingerült. De nagyon sok lány meg sem próbálja visszafogni magát, mert utána úgyis felteheti a kezét és ráterheli a nehéz napokra a kirohanásait.

Nekem néhány kivételes esetet eltekintve sikerül normálisan viselkedni, még akkor is, ha néha nagyon elviselhetetlenek azok a napok. De tudom, nem ez az egyszerűbb út...

2012. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: igen, ez normális, ilyenkor egy picivel több türelem kell.. :D Nem kell egyből a szolgájává válni, de az jól tud esni ilyenkor, ha a lány érzi, hogy ott vagy, és nem "idegesít", hogy ilyen :D Ha rosszul esik neked, hogy így viselkedik, az teljesen érthető, de ha lehet, próbáld meg ezt nem mutatni felé, ilyenkor elég érzékenyek tudnak lenni a lányok :D


A trollkodó idiótának meg csak annyit mondanék, ez nem csak annyi, hogy fáj... Nekem pl. egyáltalán nincsenek fájdalmaim se előtte, se közben, mégis vannak hangulatingadozásaim.. Ez nem olyan, mint mikor beütöd valamidet, és fáj pár napig, hanem több dolog is végbemegy a szervezetben, amitől általában más lesz a közérzet, van aki szomorkás lesz (pl. én is), van, aki ingerlékeny, stb.. mindenkin máshogy jön ki. Ez egy ilyen dolog, ha nem szorult beléd annyi empátia, hogy el tudd fogadni, akkor így jártál..

2012. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
aki ennyire nem ért a nőkhöz annak minek barátnő?
2012. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!