Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy menstruáció előtt vagy közben barátnőm így megváltozik?

Figyelt kérdés
Még élőben pont nem láttam így,de pl. a hónap elején msneztünk és teljesen kedvtelen volt,ha válaszolt is sokára nagy nehezen akkor is gyakran tő mondatokban,nem érdekelte sok minden,pár napig nem is jött fel msnre,de azt láttam,hogy mégis gépközelben volt..legjobban úgy jellemezném hogy búval b.szott volt.Aztán pár nap után elmúlt és utána amikor találkoztunk akkor is teljesen normális volt.Most hirtelen egyik napról a másikban megint ilyen hangulatában kaptam el(kb 3 hét telt el a kettő között),kérdezgettem is hogy fáradt vagy szomorú-e.nemmel válaszolt.Ami máskor érdekli arra most válaszolt egy szóval,alig-alig írt vissza és szemmel láthatóan eléggé depresszív volt a hangulata.Nekem eléggé rosszul esett,de aztán kapcsoltam egy pár óra múlva és próbáltam nem figyelembe venni.Létezik,hogy ennyit számít ha megjön?Illetve ilyenkor jobb ha hagyom a fenébe egy pár napig akármennyire is rossz érzés? 18/F

2012. júl. 24. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez ilyen. Minden nő másként reagál a menstruációra. Menstruáció alatt könnyen elképzelhető ilyen viselkedés, ezt meg kell szoknod.
2012. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Igen, létezik, ne aggódj.


Én olyankor direktbe belekötök mindenbe. Az sokkal rosszabb.

2012. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen! Ez mindannyiunknál másképp jelentkezik. Van akinél depressziós, van akinél, ideges, van, hogy egyszerűen rájön a bújós hangulat (állandóan veled akar lenni és csak romantikázni --> ez vagyok én.. -.-"), akkor van a hisztis, és van akinek ilyenkor csak szex és szex jár a fejében. Na de a legrosszabb ha egybe 4-vagy 5 :D


Mindenkinél másképpen jelentkezik. És erről abszolút nem tehet, ezért ne hibáztasd! :) Hisz ilyenkor tombolnak a hormonok.


Hogy mit tegyél? Azt nem mondom, hogy ne írj neki és ne keresd, mert akkor azon fog kiakadni, szóval írj és csak mindent úgy ahogyan eddig. Tudom, hogy szar, de egyszer kibírod, idővel úgyis változni fog.


16/L

2012. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is belekötök olyankor az élõ fába is,mielõtt megjön meg eggy napot szinte végigsírok annyira depis hangulat kerít hatalmába.Hidd el nekünk csajoknak is rossz ezeken a napokon.
2012. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

5-ös a csepp agyat kikérem magamnak. Attól még, hogy nő vagyok, nem csepp agyam van. És de igen, képesek vagyunk irányítani az agyunkat. Mert ilyenkor nem az agyunk van befolyásolva. Szimplán más érzelmeket vált ki belőlünk, az hogy, piros napjaink vannak.

Hogy miért? Mert viselnünk kell a fájdalmat, azt hogy tisztán tartsuk magunkat, hogy nehogy kínos helyzetbe kerüljünk. Ráadásul nem kellemes amikor annyira megnő a vérzés mennyisége, hogy akár rosszul is lehetsz.

Szóval ne csodálkozz kedves 5-ös! :)

2012. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Valaki mindig beugrik ezeknek a trolloknak, nem igaz, hogy nem látjátok, mi a fenének kell reagálni rá...


Nem mindegy, hogy mi a lóf@szt gondol?

2012. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
De ha egy férfinek rossz napja van, rossz a közérzete, akkor jön a duma, hogy szedje össze magát, ne nyivákoljon, mint egy kislány, mert az nem férfias, stb.
2012. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Na most először is! Én nem fogok vitatkozni veled, nem süllyedek le a szintedre.

De ha nem találsz magadnak egy értelmes nőt sem, akkor ne csodálkozz, szánalmas amit művelsz. Neked is föl kell tudni fogni, hogy egy nőnek kisebb a fájdalomtűrő képessége és erről nem tehetünk. Ez van. Ha nem tetszik, hogy ilyenek vagyunk akkor ajánlok egy jó dolgot: kezdj a saját nemeddel, úgyis oda való vagy! :) Köszi puszi én engem innentől nem érdekelsz, bocsika!

2012. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy hallottam, hogy pont a nők fájdalomküszöbe nagyobb, hogy pl. a szülést el tudják viselni.
2012. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ooo szegenykem, de ari vagy, vajmi keveset tudsz meg a nökröl. :-)

Igen letezik. Tedd össze a ket kezed es adj halat hogy a baratnöd csak ilyen olyankor. Ahogy az elöttem levök is irtak, mindenki mas es mas. Az enyem sokkal sulyosabb, nekem dührohamaim vannak. Minden es mindenki idegesit.Elzavarom a parom amikor meg akar ölelni, hogy pfujj menj innen melegem van. Aztan 2 percel kesöbb meg:Gyere vissza fazom. Ha nem szedem elötte a magneziumot es a b6-ot meg török-zuzok is. Aztan meg mensi utan nemgyözöm szegyellni magam.

Hogy te mit tudsz tenni? Nos en szeretem ha beken hagynak olyankor. Majd ra fogsz jönni mi jo a baratnödnek.

De az eggyetlen amit minden nönel tenni lehet, az az hogy TÜRSZ! Összeszoritott fogakkal.

2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!