Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha lenne rá lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne rá lehetőségetek, hogy legyen egy szolgafiútok, akarnátok?

Figyelt kérdés

Nem (feltétlen) kapcsolat keretein belül, hanem ha egy srác felajánlaná, hogy a szolgátok lesz, kiszolgál titeket mindenben, körülrajong titeket és engedelmeskedik nektek, élnétek a lehetőséggel?

Kort és nemet is légyszi!


2012. júl. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én kihagynám szerintem legyen egy pasinak saját akarata is nem kell egy talpnyaló 18L
2012. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most hogyha így ezzel odajönne valaki biztos arra gondolnék, hogy nem 100as az illető... Nem akarnám. Egy kapcsolatban meg az lenne az ideális, ha egyenlőek a felek, csak mondom.

20/N

2012. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen ezzel menne oda, hanem mondjuk ismerkedés közben ajánlaná fel, de nyilván nem azonnal.
2012. júl. 22. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem, hogy milyen pszichológiai háttere kell legyen, hogy valakinek a már bocsánat, "csicskája" akarj lenni. Azt kérdezted mit szólnék hozzá, hát én ezt, mind1 mikor csapnál fel az ötlettel, ha ezzel így előállnál hamar igyekeznék megszabadulni tőled.
2012. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!