Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nállatok van olyan, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nállatok van olyan, hogy már érzitek, hogy kevésbé szeretitek a párotokat, de nem akartok szakítani?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk és amúgy minden tökéletes, jókat beszélgetünk, őszinték vagyunk egymással, hülyéskedünk meg minden.Csak már nincs az a tűz.Ezért szerintem hülyeség lenne szakítani, meg amúgy is megígértük a másiknak, hogy örökké együtt leszünk.Ti mit gondoltok?
2012. júl. 20. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ígéret szép szó.
2012. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ígérgetni nemjó. Ugysem lesztek együtt örökre, ezt most megmondom. De remélem nem lesz igazam.

Ne szakíts, mert még szereted, nem? :) Csak nincs meg a kezdeti köd. Minden kapcsolatba elmúlik egyszer. Még Rómeó meg Júliánál is.

2012. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy idő után sajnos előfordul hogy már nem minden ugyanolyan mint régen, de emiatt ne szakits vele ha igazán szereted :)
2012. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is akarok szakítani, csak kíváncsi voltam a véleményetekre :D
2012. júl. 20. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Fel eve vagytok egyutt, de mar kihunyni latszik a lang? Nem tartott sokaig. 8 eve vagyok egyutt parommal, de 5 evig hatalmas langgal szerettuk egymast. Most mar kezd lecsitulni, de eszembe nem jutna szakitani vele, mert szerelemmel szeretem paromat, csak mar nem ugy, mint a friss szerelmesek. De igeret miatt ne maradj egyutt paroddal:D

Egy ido utan elmulik a tuz.

2012. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor előfordul hogy csak megszokásból vagy félelemből (hogy nem talál mást) maradnak együtt a párok. szerintem így nem jó, de ha nem ez van próbáljatok egy ideig ne találkozni, és akkor kiderül hogy hiányoztok-e egymásnak.
2012. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ok. csak az nem tetszik hogy: "meg amúgy is megígértük a másiknak, hogy örökké együtt leszünk". szánalmas!! az ilyen ígéret mit sem ér, látod, már most sem mondanád ki szívből! jaaa meg az nem tetszik, hogy: "Nállatok" ááááááá
2012. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én komolyan gondolom vele!Vele akarok összeházasodni, gyereket csinálni, életem végéig együtt akarok vele maradni!És ő is velem.Hogyha 16 napig nem látjuk egymást, akkor kiderül, hogy hiányzik-e, nem?
2012. júl. 20. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Hosszabb idő után egy kapcsolat sem olyan mint amilyen a legelején volt. Hiszen akkor még ismerkedtetek egymással, érdekesebb volt a másik mert nem tudtál róla mindent és próbáltad kiismerni. Az a kezdeti rózsaszín köd egyszer mindenkinek elmúlik. Csak sokan ilyenkor azt hiszik vagy érzik hogy elmúlt a szerelem. Pedig nem,csak kezd komolyabbá válni.

De az is lehet hogy tényleg beleuntál ebbe a kapcsolatba. Főleg ha már ilyenen gondolkozol hogy esetleg kevésbé szereted. Tartsatok szünetet, és ha azt érzed hogy hiányzik és rossz hogy nincs melletted akkor mehet tovább a dolog, ha pedig elvagy nélküle akkor van egy rossz hírem. Vagy próbáljátok meg felfrissíteni a kapcsolatot. Vezessetek be néhány izgi programot. Ne mindig csak a megszokott dolgokat csináljátok mikor együtt vagytok.

Meg beszélj is vele szerintem erről hogy már nincs meg az a tűz ami az elején. És oldjátok meg együtt:)

2012. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!