Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen élményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen élményetek? Vagy szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Adott egy srác és egy lány. És mindketten csak barátságot éreznek egymás iránt,de mondjuk előfordul hogy sokkal közelebb kerülnek egymáshoz meg sokkal többet engednek meg egymásnak mint ami belefér a barátság fogalmába.ÉS most nem a barátság extrákkal témára gondolok hanem pl.ha becsúszik egy-két csók vagy combsimogatás vagy ilyenek ... Szóval a kérdés hogy létezik ilyen úgy hogy közben teljes mértékben csak barátokként gondolnak egymásra. Nektek volt ilyesmi élményetek?:D

2012. júl. 20. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A barátommal nem csókolózom. De ha te a pár egyik fele vagy, akkor te is tudod, hogy többet érzel.
2012. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt, még 17 éves korom körül és imádtam. :) Nem voltak olyan kötelezettségeim, mintha járnék is az illetővel, csak simán incselkedtem és jó volt. Nyilván a másik sem gondolt semmi komolyra, csak élvezte, hogy van csaja egy éjszakára. Akivel persze pár csóknál több nem volt. :)
2012. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak szimplán érdekelt . Mert van hogy az embernek jól esik ha bújhat valakihez vagy ilyenek de nem érez többet .
2012. júl. 20. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Persze, volt, hogy elszaladt a ló és mondjuk járni is kezdtem valamelyik "éjszakás pasimmal", de persze egyik ilyen kapcsolat volt komoly. Annyi, hogy nem csak buliban fogtuk egymás kezét, hanem mondjuk nappal is összefutottunk. :)

De nincsen ebben semmi rossz, nyilván te is még csak tizenéves vagy, járj emberekkel, nem kell mindenkibe szerelmesnek lenni, akivel összejössz, sőt!

Ne görcsölj, élvezd az életet! Aztán, ha szakítotok (ami márpedig megtörténik), akkor mi van? SEmmi. Nyugodtan maradhattok barátok.

2012. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te teljesen másról beszélsz :D Én nem az egy éjszakás kalandokról beszélek mert olyan már nálam is volt hogy csak bulikban smároltam egy-egy sráccal . De én a hosszú barátságokról beszélek. ami már tart legalább egy éve. ÉS hogy úgy előfordul -e ilyen. hogy kicsit intimebb kapcsolat jön létre... ha mondjuk mindketten magányosak.
2012. júl. 20. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen barátokról beszélek. :) Barátok, akik néha az éjszakás pasijaim voltak.

És elmondom, hogy azóta is (pedig már 22 vagyok) nagyon jó barátaim, semmit sem rontott a kapcsolatunkon az, hogy párszor smároltunk.

Hozzáteszem, direkt nem feküdtem le velük sose (azaz de, eggyel, de vele is a mai napig jó barátok vagyunk, pl. ma is összefutok vele:)), hogy megelőzzem azt, hogy esetleg később kényelmetlenül érezzük magunkat egymás előtt.

2012. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, hát ilyen lánnyal nem találkoztam akivel csók lett volna, szerintem főleg a fiúk gyakran többet éreznek ilyen barátságokban (tapasztalat) szerintem nem ártana egyszer beszélni, mert talán kényelmetlen lehet az illetőnek hogy beléd van zúgva te meg csak barátkozni akarsz max egy csók hetente (a lényeg szerintem érthető)
2012. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, ha mindeketten úgy érzik és erre van szükségük. És csak barátok előtte és utánna is. Bár a csók nem tudom mennyire fér bele, de ölelgetés, simogatás simán.
2012. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Linda Wandana Dana ***** válasza:
nem akkor mar nem baratok csook utan tutii nem
2012. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!