Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért élvezik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért élvezik azt, hogy elhitetik a kiszemelt pasival hogy szeretik, aztán amikor a találkozásra kerül a sor azt mondják á-á mégsem?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy a nők miért szeretnek ilyen téren fájdalmat okozni, anyagilag lehúzni aztán kidobni a pasit.
2009. júl. 14. 13:20
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szabad röhögni.
2009. dec. 5. 15:03
 22/32 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam párszor, pedig nics valami nagy tapasztalatom és még csak 15 éves vagyok.

Nálam az a probléma, hogy szinte mindenkivel jóban vagyok, tök jól elhülyéskedek a fiúkkal, meg hasonlóak, de pusztán baráti alapon. Aztán jönnek nekem, hogy tudnám-e őket szeretni. Természetesen nemet mondok, de aztán óriási ribancnak érzem magam, pedig nem szándékosan teszem ezt egyikőjükkel sem =/

2009. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Röhögök is. Mindig is szánalmasnak tartottam, amikor valaki nekiáll játszani a hattyú haláát, hogy neki már senki nem kell. Baromság :D
2009. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
És kapsz még levegőt?
2009. dec. 5. 15:42
 25/32 anonim ***** válasza:
A férfiak miért élvezik azt, hogy elhitetik a kiszemelt csajjal, hogy szeretik, aztán jól megdugják és ott hagyják őket?!
2009. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk :D megbízok egy lányban, megnyílok neki és nem csak arra akarom használni...aztán meg más pasival látom smárolni a buliba, meg össze jön mással, stb. lehet h csak randizgatunk, de azért jó lenne ha mondanátok csajok h nem jön jövünk be, főleg ha 1 hétel előtte még smároltok velünk. am meg én a világ legnagyobb feminista férfija, rájöttem h nem szabad jó fiúnak lenni, nem. Ki kell használni az összes nőt, lehet párat megbántasz, de ilyen az élet! Te is tedd ezt.
2009. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

te nem vagy normális, kérdező!


Először is: ha még nem találkoztál a lánnyal, azt sem tudod, hogy vonzódtok-e egymáshoz, mi okkal gondolod azt, hogy ő szeret? Vagy egyáltalán te? Amikor még nem is ismered?????


Anyagilag lehúzni egy pasit nem lehet, csak akkor ha hagyja, vagy mindenáron ő akar neki ( a csajnak) imponálni!

Mi az az anyagi lehúzás? Meghívtad egy pizzára? Vagy moziba?


Vagy esetleg kikönyörgött egy 25 ezer forintos csizmát?


Mert nem mindegy!


Ha meg tényleg vetetett veled egy csizmát, vagy egy telefont, akkor az a te hülyeséged!!!!

Azért gondolkozz el magadon és a hozzáállásodon, mert nagyon sértődős és elhamarkodott gondolkodású kisfiú vagy még.

2009. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"A férfiak miért élvezik azt, hogy elhitetik a kiszemelt csajjal, hogy szeretik, aztán jól megdugják és ott hagyják őket?!"

Na, ezek az ótvaros nagy ribanc f@szok!!!!!


Az a nő, aki mégis meggondolja magát, nem ribi. Miért lenne az? Nem feküdt le az illetővel.

Joga van mindenkinek nemet mondani, akár tetszik akár nem. Attól pont hogy nem ribi, mert akkor dugtál is volna vele és kért volna érte pénzt!!!!


Én is randiztam már több pasival és ők fizettek egy teát vagy apróságot (vagy semmit) az első randin és attól nem vagyok rib*, mert mégsem jöttek be, nem indult meg bennem a vonzalom.

A nők szzemélyes találkakor érzik, hogy vonzódnak -e.

2009. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Lányokról a véleményem kritikán aluli.

Tisztelet a kivételnek.

2009. dec. 5. 17:27
 30/32 A kérdező kommentje:
Ezt a dolgot már rég lezártam önmagamban.
2009. dec. 5. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!