Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi időt töltötök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt töltötök a pasitokkal/csajotokkal ha találkoztok? Hány órát? Mennyi az ideális, hogy sok se legyen de kevés se? Rövidebb vagy inkább hosszabb találkák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élünk, ezért minden hétvégét együtt töltünk, péntek délutántól vasárnap délutánig:)
2012. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3 dik vagyok, és irtam hogy "2-5 perc" ez csak olyan idézőjel mert 2-4 orákat tudunk csak együtt leni, de kevés ez is.
2012. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk majdnem együtt, én 16 vagyok ő 17 most.


Eleinte suli miatt hétvégente találkzotunk inkább, pénteken és szombaton, 5-7 órára, de volt hogy hétköznap is tudott jönni, 1-3 órára.

Aztán nyáron szinte folyton együtt voltunk 8-10 órákat, persze pár nap kihagyásokkal.

Azóta egy suliba járunk, így suli előtt, szünetekben, és egyik héten suli után vagyunk együtt, másik héten csak péntek szombat, de 8-10 órára. (Nem alszunk együtt)

Most nyáron megint az van mint tavaly :D

Szerintem nem kell nonstop együttlenni, kell az hogy hiányozzon kicsit a másik, és teis neki, annál jobb találkozni :D

2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ti ismeritek a saját szükségeiteket, de fontos, hogy tudjatok külön is lenni, szabadteret engedni a másiknak. Ugyan akkor nagyon fontos az is, hogy lelkizzetek beszélgessetek legyenek kötetlen programjaitok és ismerkedjetek minél jobban és minél többet. Hidd el kevés beszélgetés nagyon tönkretesz egy kapcsolatot, elhidegültök egymástól. Viszont, ha meg nem hagysz teret a másiknak, akkor azt érezhetitek, hogy megfojt ez a kapcsolat..
2012. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 piicur ***** válasza:
nagyon változó. amikor ránk tört, akkor egész hétvégén beszélgettünk, volt olyan, hogy hét közben találkoztunk pár órát, vagy valamilyen programunk volt, de azt is túléltük, hogy pl. 1hétig a barátaival sátorozott, meg ilyesmi. akkor én barátnőkkel voltam, de nagyon sokat beszéltünk telefonon. de nem jó, ha annyit vagytok kettesben, hogy barátokra nem jut idő :)
2012. aug. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!