Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi időt töltötök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt töltötök a pasitokkal/csajotokkal ha találkoztok? Hány órát? Mennyi az ideális, hogy sok se legyen de kevés se? Rövidebb vagy inkább hosszabb találkák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lényegtelen. Ha szeretitek egymást akkor nyílván szeretnétek több időt tölteni egymással.
2012. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az elején még néhány órák voltak, első barátaimmal, elmentünk moziba vagy állatkertbe, fél délután. Aztán most már hosszabbak: együtt töltünk párommal napokat, tény, hogy már egy ideje együtt vagyunk. Ha találkozunk, mm egy nap.
2012. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nálunk "2-5 perc között" van az az idő amit együtt töltünk nap mint nap. De ez tulajdonképpen megfelel 1-3 orának.
2012. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-5 perc????Az akkor nem is párkapcsolat!Nem?
2012. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idő, hogy éppen hány menetet birok ...
2012. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az lenne ideális,ha már együtt élhetnénk.Most ezért dolgozunk.Egyébként meg minden adandó alkalmat megpróbálunk maximálisan kihasználni.
2012. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi lassan 2 éve járunk. Ez egyenlő azzal,hogy barátnőm 4 éve jár a pasijával. Mivel ők csak heti 2-3szor találkoznak,akkor is csak pár órára (2-4 órára). Én viszont minden nap találkozom a barátommal,nagyon gyakran nálam is alszik,vagy én nála. Hétköznaponként 4-5 órát vagyunk együtt (minden nap),de csak azért ennyit,mert dolgozik. Hétvégén,mikor mindketten ráérünk,akkor szinte folyamatosan együtt vagyunk péntek délutántól egészen vasárnap estéig,vagy hétfő reggelig.:) Szóval mi nagyon sokat vagyunk együtt,de ha lehetne,mindig vele lennék.:) Ha 1 napig nem találkozunk,akkor már mindketten megőrülünk.:(
2012. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10:23 19/L voltam
2012. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mi eleinte csak hétvégén és hétközbe egyre gyakrabban aztán mindennap és 2 éve mindennap együtt is alszunk és napközbe is együtt vagyunk általában ha nem dolgozik
2012. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Mi 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Az első 2 hétben még csak pár napot találkoztunk, nem siettettük a dolgot, de aztán mindennap. :) Amikor ideköltöztem hozzá napi 24 órát töltöttünk együtt. Most már 3 hónapja lakunk együtt, és nagyon jó hatással van a kapcsolatunkra :P

18/L

2012. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!