Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyennek tényleg nem való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyennek tényleg nem való kapcsolat?

Figyelt kérdés

Beteges önértékelési bajaim vannak, vagy inkább túlzott önbizalomhiányom..állandóan magammal törődöm (külsőmmel),mert tökéletes akarok lenni. Ez tönkrevágja minden kapcsolatom, elhanyagolom a barátaim (pl. lemondok egy váva várt bulit mert aznap mondjuk undorodom magamtól) és ilyen hülyeségek miatt gyakran cserbenhagyom őket. Pasit meg képtelen vagyok megtartani hasonló okok miatt, volt olyan is, h 1hónapig nem találkoztunk mert én el voltam foglalva az alakformálással.. Tudom, h most pics@nak fogtok hinni, de egy teljesen normális,kedves lány vagyok, csak zakkant ilyentéren, és senki nem segít rajtam, inkább elfordulnak:( Utálom magam.


Persze előbb magam fejében kell rendet raknom, és utána a kapcsolataim, de hogy?

19L


2012. júl. 16. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért mi a problémad magaddal?
2012. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
média és a pasik elvárásainak hatása.. sajnállak.
2012. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérj segitséget, vannak tanfolyamok amik segitenek az önbizalom növelésben és az elfogadásban, ja és mint tudjuk a tökéletes nem létezik ez mindig jusson eszedbe.
2012. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi okod parázni, mi fiúk is szenvedünk ezzel. Vagyis én pont ilyen vagyok, mitn te, hogy folyton a külsőm miatt parázom, meg azt érzem állandóan, ha lányok vagy emberek közé megek, hogy ronda vagyok és ilyenkor tök csendes meg visszahúzódóvá válok. Sajnos tény,hogy nagyon alacsony fiú vagyok és még sovány is, arcra meg csak a szemeim szépek max meg szám.
2012. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is a tökéletes szó nem létezik egyetlen férfi szótárában sem. Ugyanis minden nőben vannak bizonyos hibák.

És most had idézzek barátnőmtől.

"A szeretet szó annyit jelent, hogy elfogadsz valakit minden hibájával együtt és kitartasz mellette, boldoggá teszed!"

Vagy valami hasonló, nem emlékszem pontosan.


Én mindig is kerültem a plázacicákat (ne vedd sértésnek, de igen, te az vagy) mert egyszerűen rossz volt rájuk nézni. Cicagatya, 2 kiló vakolat, stb... Nem az a lényeg, hogy kivel kefélsz az éjjel, hanem sokkal inkább az, hogy kit pillantasz meg először amikor felkelsz. Szerintem állj le a sminkeléssel és hasonlókkal. Sok ember kerüli őket és csak az egy éjszakás kalandot látja az ilyen nőkben. Aki megszeret az meg egyébként sem a külsőd miatt fog szeretni, (jó.. a külső is számít azért valamilyen szinten, mielőtt lepontoznátok viszont nem bír olyan súllyal mint a többi, és nem azt helyezi előtérbe az ember...) hanem amiatt ami legbelül rejtőzik.


Javaslom hagyj fel a szépítkezéssel. Ismerek nem egy ilyen nőt, és sajnos olyanokat is akiknek az alapozó és hasonló dolgok tönkretették az arcuk szépségét. (pedig szerintem egyik sem szorult sminkre amikor elkezdte őket használni...)


Ha komolyan gondolod ezt az egészet írj priviben és megpróbálok segíteni valahogy.

2012. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tyű ezt nem én írtam?:O vagy részeg voltam?:O 19L vagyok de 100% ugyanez.Ok velem olyan még nem fordult elő hogy egy hónapig nem találkoztam barátommal alakreform miatg de mindenmás igaz.És teljesen szétvágta kapcsolataimat és azt us amikor iszonyatosan szerelmes voltam:(
2012. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!