Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Barátnőtöknek, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Barátnőtöknek, akit nagyon szerettek kiderül hogy nagy elálló fülei vannak akkor mit reagáltok rá?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék, hogy újra látok. :)

Viccen kívül: örülök, hogy már nem vagyok tini. Ennyi hülye félelmet még sehol se olvastam.

2012. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az elálló fül, az gáz, de ha szép az arcod, akkor nem probléma. Az összhang számít, meg az izlések és pofonok! Kérdezd a barátodat, hogy szerinte gáz-e. Ne minket!
2012. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

El nevezném dumbónak és mondanám neki,hogy az orrmányát dugja a seggembe.

Idétlen kérdés.köszi,szia voltam!:*

2012. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
sztem ez kicsit hülye kérdés
2012. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
adj neki egy fricskát(hátulról izomból pöcköld meg a fülét), és akkor minden rendbe fog jönni.;))
2012. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hogy ti mekkora b*nkók vagytok :)
2012. júl. 17. 16:56
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! sajna nekem is elállnak, de ez az egyetlen szépséghibám van...A barátom nekem sem tudott róla először("nem tudott róla? azt meg hogy? hiszen a barátod"..úgy, hogy mindig kibontva hordom pontosan a füleim miatt...) aztán egyszer elmentünk röpizni és felfogtam a hajam, mert úgy nem lobog(Elég hosszú hajam van) és nem szólt semmit...igazából annyit mondott " aranyos a füled"...><"..mondom kösz..már el is felejtkeztem róla..:D..amúgy kicsik, de elállnak...

Szóval őt nem zavarta:) De persze ez emberfüggő is..mert mint látod, vannak olyan parasztok is mint az előbbi hozzászólók:)


Amúgy gondolom már tárgytalan a kérdés(vagy nem tudom)

De ha "túlestél" a fül bemutatáson, akkor elmondod mi volt a reakció?:D

16/L

2012. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Golan Trevize ***** válasza:
Hátraragasztanám pillanatragasztóval.
2012. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Már látta a füleidet? Mit szólt?
2013. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!