Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti feltennétek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti feltennétek a barátnőtöknek a tampont?

Figyelt kérdés

Olvastam egy blogban egy "történetet", amiben a csajnak a pasija tette fel a tampont.


Én ezt eléggé undorítónak találom és biztos sosem kérném meg a pasimat erre.

Most én vagyok prűd, és ebben semmi extra nincsen, vagy ez tényleg kicsit fura?


2012. máj. 14. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Tényleg elég fura, ok nélkül én sem kérnék ilyet. Extrém helyzetben (most nem jut eszembe ilyen) mondjuk se nekem, se a barátomnak nem okozna problémát.
2012. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vajon melyik lehet az az élethelyzet,amikor a barátnőm kér meg ilyesmire?..:-)
2012. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a 06:20-as levágná mindkét karját akkor azért ennyit segítenék. De szexuálisan egy csöppet sem izgat a dolog. Ettől még lehet, hogy valakiket igen. Ha mindkét fél örömét leli a dologban akkor az ö dolguk. Nem vagyunk egyformák
2012. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van akinél ez is a szexuális játékok egyike.
2012. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fuj
2012. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tenném, ha erre kérne meg. Még ha esetleg semmi különleges oka sem lenne rá, hogy ilyet kérjen, egyszer biztosan megtenném.
2012. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kissé tényleg fura. Bár van akinél a nyitott ajtónál pisilés is fura.

Alapból nem kérném meg ilyenre a párom, de ha kéne, mittudomén, gipszben van a két karom, akkor igen, és nyilván meg is tenné.

2012. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azt írta a csaj, h épp befestette a körmeit, amikor megjött neki, és még nem száradt meg a lakk, és ott volt a pasija, és ezért tette fel neki ő a tampont...


jó, oké, végülis biztos megtenné meg minden, de ha még elő is fordulna ilyen, akkor sem kürtölném világgá azzal, hogy még meg is írom a blogomba.

2012. máj. 14. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy felcsúszott véletlenül, eltűnt a zsinór is, és a párom "halászta" ki belőlem. Nem mondom, nem volt egy kellemes helyzet, de nem okozott neki problémát kicsit sem. Sőt, ha utolsó napokban beindulunk egymásra,van, hogy ő húzza ki a tampont a zsinórjánál, miközben simogat. Arra, hogy ő cseréljen nekem, arra nem kérném meg, max ha mindkét kezem lesérült, gipszben van, stb. 22/L
2012. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom izgatónak, de megcsinálom ha megkér rá, hiszen a csajom nem ? Egymásért élünk, vagy mi :)
2012. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!