Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Valyon a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Valyon a barátom nem élvezi velem a szeretkezést? Többi lent

Figyelt kérdés

5 Hónapja csináljuk és soha nem nyög hangossan..(mint pl erotikus filmekben)ht ilyen kábult képet vág..de nemtom! :/ közepes tempóban csináljuk..mielőtt elmegy pár másodpercel akkor nyög egy kicsit..tudom h hülyén hangzik a kérdésem..

Fiúk! főként a ti válaszaitokat várom!


2012. júl. 15. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség kérdés. Már bocsánat, én se adok ki egy hangot se, van hogy elélvezésnél se.


De a volt nőm se tett másként, engem zavar is ha a nő hangos.

2012. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2012. júl. 15. 18:53
 14/22 anonim ***** válasza:
A pasiknál átlagban ritkább a "hangoskodó" szeretők aránya mint a nőknél. Ti jobban szerettek sikítozni:D
2012. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én 16 és fél a barátom 20 :)
2012. júl. 15. 18:55
 16/22 anonim ***** válasza:
Az előbb pont volt egy ilyen kérdés h nem tud nyögni a srác.Attól még nem biztos h nem élvezi
2012. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az én pasim se nyög meg visítozik.:D mikor elmegy akkor sem.:D ezen ne aggódj:)19/L
2012. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az elején én sem szoktam hangokat kiadni, próbálom elfojtani , talán mert még friss a kapcsolat nem tudom... De 1-2 hónap után huhuuu. Esküszöm ezek a rohadt a Belga turísták ezért járnak hétről-hétre vissza az ablakunk alá, a híres medveordításomért, ami legalább 2 km-es körzetben hallható.
2012. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ki írja, hogy "ha elélvez, akkor élvezi"? Van különbség az elélvezős szexek minőségében, attól még lehet ejakulálni, ha a nő nem nyújt nagyot az ágyban. Sőt, akkor inkább legyen meg hamar. Ha élvezetes, akkor meg inkább nyújtanám tovább, mert olyan jó.
2012. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: részben igaz. Szerintem úgy értették, értettem (én is írtam), hogy ha el sem élvez, akkor 100, hogy nem élvezi. Bár még akkor sem, bele lehet magyarázni, hogy azért kellemes volt neki ugyebár.


Csak épp nem ment el. ;D


A hangokról: én nőként nem igazán hangoskodom, nem nemek függvénye szerintem ez. Pasim viszont volt már, aki nyögött, hörgött, stb. :)

2012. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!