Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a volt barátom nagyon csúnya dolgokat művelt velem, de még így is szeretem?

Figyelt kérdés
11 hónapig voltunk együtt, és nagyon-nagyon jól éreztem magam vele, viszont az utolsó 1 hónapban már nem volt belém szerelmes (elvileg, mert depisebb voltam, mint azelőtt, peidg csak a suli miatt aggódtam) 2 nappal utánam mással volt, hogy elfelejtsen, aztán szexkapcsolatot akart, most meg sikerült erőt gyűjtenem hogy visszautasítsam, azóta letiltott mindenhol, és szid mindenkinek össze-vissza. Ráadásul most talált egy csajt akivel össze akarna jönni, és ez is fáj. És az a rengeteg emlék is annyira fáj, mert mindennél jobban szerettem. Már majdnem 1 hónapja szakítottunk, bulizok, elfoglalom magam de nem sokkal lett jobb :( Vágyom a szerelemre és hogy valaki törődjön velem...
2012. júl. 14. 08:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggő vagy. félsz a magánytól.
2012. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de ezzel mit tudnék tenni?:( úgy érzem most, hogy belehalok. ő volt az első nagy szerelmem
2012. júl. 14. 08:35
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

1. nem igaz. Akkor összejönne minden jött-ment emberkével, de ezt nem írta..

Nyugi, majd megtalál a szerelem. Mindenki igényli a szeretetet és a törődést, főleg a szakítás után. Idővel minden jobb lesz, hidd el! Velem is volt ilyen. ://

/L

2012. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én is így éreztem annak idején.


de az élet megy tovább, fel a fejjel :) ne görcsölj rá a társkeresésre.


csinálj valamit ami érdekel és leköti a szabadidődet.

2012. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

3: kapcsolatfüggő nem azt jelenti, amire gondolsz. a volt kapcsolatától függ, és ahhoz ragaszkodik.

valamint fél a magánytól.


egy egészséges kapcsolatfüggő aki fél a magánytól nem jön össze mindenkivel. az már beteges.

2012. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
találtam egy fiút kb. egy hete aki nagyon megtetszett, akkor úgy éreztem túl vagyok a régin, most meg csalódnom kellett ebben az új fiúban is és ismét padlón vagyok...
2012. júl. 14. 09:22
 7/18 anonim ***** válasza:
miért csalódtál benne?
2012. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__29785..


Tessék, ha még nem kötötte fel magát írj rá.

Ilyen idiótákkal meg ne törődj, mint az exed.

2012. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mert azt hittem értelmes, érett de még nagyon gyerekes sajnos :(
2012. júl. 14. 09:37
 10/18 A kérdező kommentje:
szegény :D:D:D:D
2012. júl. 14. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!