Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a volt barátom nagyon csúnya dolgokat művelt velem, de még így is szeretem?

Figyelt kérdés
11 hónapig voltunk együtt, és nagyon-nagyon jól éreztem magam vele, viszont az utolsó 1 hónapban már nem volt belém szerelmes (elvileg, mert depisebb voltam, mint azelőtt, peidg csak a suli miatt aggódtam) 2 nappal utánam mással volt, hogy elfelejtsen, aztán szexkapcsolatot akart, most meg sikerült erőt gyűjtenem hogy visszautasítsam, azóta letiltott mindenhol, és szid mindenkinek össze-vissza. Ráadásul most talált egy csajt akivel össze akarna jönni, és ez is fáj. És az a rengeteg emlék is annyira fáj, mert mindennél jobban szerettem. Már majdnem 1 hónapja szakítottunk, bulizok, elfoglalom magam de nem sokkal lett jobb :( Vágyom a szerelemre és hogy valaki törődjön velem...
2012. júl. 14. 08:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mindenesetre sok sikert kívánok a társkereséshez.


és ne görcsölj rá!!!

2012. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom,de akit egyesek szerelemnek hisznek,az csak erős kötődés valakihez. Erre mondják azt,hogy csak a szülői szeretet az egyetlen őszinte szeretet.

Ez a srác volt neked az első akivel hosszabb ideig jártál ha jól értem,mondtad hogy vágysz a törődésre és ő törödött veled.. Nem ő hiányzik hanem a törődés,az együtt töltött idő és az emlékek.. Nagyon jól látod,hogy ilyenkor felül kell írni a régi emlékeket új,tutibb emlékekkel és akkor minden okés lesz. Ezt is kell tenned,vele pedig nem foglalkozz.. Aki ilyeneket művel veled,az nem szerethet igazán,a szerelem pedig kölcsönösen az igazi.. Remélem megtapasztalod majd egyszer arról is hogy milyen és akkor ezt már nem is fogod bánni:)

2012. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a 12. vagyok aki bocsánatot kér a hibákért.. nem hevertem ki még a péntek estét és amúgyis túl reggel van az okoskodáshoz :D
2012. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

tudom hogy már nem szeret, de régen szeretett és ez hiányzik... :(

2012. júl. 14. 10:29
 15/18 anonim ***** válasza:

Először is tudatosítanod kell magadban hogy ez a srác éretlen és még szemét is. Nem érdemelt meg téged. Ugyanis ilyen indokkal nem fair valakit dobni, ha valaki igazán szeret, az a mélypontokat is együtt kibírja veled. Ezt alátámasztja az, hogy rögtön csajozik utánad. Tudom, hogy nehéz és fáj, de próbáld meg összeszedni magad, és újra egyedül is boldog lenni, hiszen, ha egyedül teljes vagy, csak akkor lehetsz mással igazán boldog, akkor tudsz teljes értékű kapcsolatot kialakítani és nem egy ilyen pánikolósan összeszedett vigaszkapcsolatot.


Egyébként átérzem a helyzetedet, engem kicsivel több, mint egy hónapja dobott a barátom ilyesmi indokkal, és nekem az fáj igazán amit ebből a tettéből kikövetkeztettem: hogy nem is szeretett igazán, ha az első kisebb hullámvölgynél inkább kiszállt. Fáj még mindig, sokszor eszembejut...tudom, hogy ő nem érdemelt meg engem, nem vette észre mi mindent kapott tőlem érzelmi,lelki meg szexuális téren, de tudom, hogy majd előbb-utóbb rájön, és akkor majd fogni fogja a fejét h "jaj mit tettem".(Tapasztalat, több eddigi barátommal is így történt)

Az idő elhalványítja majd a dolgokat, közhely tudom és jelenleg engem sem vigasztal, de sikerült már egy 5 és fél éves kapcsolatot is kihevernem, úgyhogy bízom benne, hogy ezt az utóbbit is sikerül majd :) Neked is jobb lesz!

2012. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jaj,hát ennek az az oka hogy nő vagy...
2012. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Erre mondja az Csernus doktor hogy szeretetqurva?


Azért akarsz visszamenni hozzá mert egy liba vagy! Az ilyen nőt szokták a patkány hímneműek lábtörlőnek használni. De ne aggódj nem vagy vele egyedül! Sok nő választja ezt az ostobaságot az értelem helyett!


Mellesleg nem elég nyilvánvaló hogy mennyire melléfogtál az emberismereteddel??? Aki mindenhol szidja az exét csakmert nem hagyja megdugatni magát az már eleve egy s€ggfej!


29F

2012. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
utolsó a jó kurvä édesanyukádat :D
2018. jan. 4. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!