Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pocsék randi = szar érzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsék randi = szar érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom elhívott randizni minap... A táv miatt csak a 3. alkalom, de már fél éve együtt vagyunk. Egésznap kuka volt, és én meg hiába próbálkoztam beszéd terén, ő meg se erőltette magát, így sokszor állt be a csend jó sokáig, ameddig meg nem szólaltam. Na meg nem is készült semmivel se, csak, h megyünk valamerre és kész, de sétálni kedve se volt. Csak ettünk,ittunk, és ültünk egymás mellett 9 órán át, és cső. Szeretem meg minden, de már jó pár napja emésztem magam miatta, mert nem akarom elveszíteni. Amellett megcsókolni se mert, vagy bármi, ami pluszban egy nyomasztó érzésem van.

2012. júl. 15. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok fél éve akkor hogyhogy nem mert megcsókolni? Hány évesek vagytok? nekem ez picit gyerekszerelemnek tűnik.. :) Egyébként igazad van. Mondd el neki a véleményed. :D
2012. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítólag az első randikon nincs csók, és csak itt körül jön az első, de azért amikor valaki fél éve beszél úgy a másikkal, mint a párjával, akkor azért általában első alkalommal egymásnak szoktak esni:) Picit nekem is fura...
2012. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én véleményem az, hogy kár ilyenre pazarolni az időt, ez nem kapscoalt h fél évente találkoztok 3szor... esetleg szexkapcsolatnak el tudnám képzelni, dehát még csók se volt 6 jhónap alatt..., ez inkább netes barátság, ne erőltesétek ezt.


hány évesek vtok?

2012. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 23
2012. júl. 15. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent az együtt vagyunk kifejezés?
2012. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Kéthavonta látod? Ez nem állapot! Ennél a fatökűnél bármelyik srác többet tudna neked nyújtani!
2012. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!