Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos kérdés. Mi a vélményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés. Mi a vélményetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a volt barátnőmet hanyagolom mert már elegem lett a szórakozásaiból. Nem foglalkozom vele. Erre a barátnője tegnap este rámírt msn-en, hogy mizu erre írtam, h semmi új és veled... erre írja, h ő modtamában mindig az exemmel lóg és milyen jól elvannak most legjobb barátnők mennek együtt nyaralni. Ezt leírta és elkezdi: na lépek is ki dolgom van szia puszi. Most ezt miért írhatta nekem? Nagyon érdekelne ti mit gondoltok mert ez nekem fura! lehet az exemet akarja mindi eszembe juttatni? Szivat???
2009. júl. 13. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Sz@rd már le. Amúgy legalább nem a lapos "mizu? semmi, veled? semmi" beszélgetést nyomtaták le, hanem legalább elmondta mi van vele.
2009. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenben hátsó szándékot keresni? Szerintem max dicsekedni akart, h milyen jó nekik. de sztem ennyi.
2009. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem valami féltékenységet akart kelteni vagy h felhívja a figyelmedet rá ujra
2009. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!