Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kell változtatnom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávétejszín kérdése:

Nekem kell változtatnom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal gyakran összekapunk azon, hogy én többet szeretnék vele lenni, ő pedig kevesebbet velem.

Kitalálta, hogy hetente egyszer alszunk együtt, és ezt szigorúan betartja, nem lépi túl. Nekem ez kicsit úgy tűnik, mintha letudná a kötelezőket, és ennyi.

Megszól, hogy amióta együtt vagyunk, nem tud annyit gépezni, mint eddig.

Tegnap este azt mondta, hogy látta rajtam, hogy örülnék, ha nálam aludna, és ettől én erőszakos és sok vagyok neki, megfullad mellettem. Ugyanakkor azt hangoztatja, mennyire szeret velem lenni.

Az egész életem változtatom azért, hogy neki ne kelljen semmit: délelőtt végzem a dolgom, délután vele vagyok, és csak akkor érek haza, amikor a család már alszik, ezért a családdal sem vagyok.

Attól félek, ha délutánonként nem mennék, akkor nem is nagyon látnánk egymást. Mi a véleményetek? Mit tegyek?

Húsz fölöttiek vagyunk mindketten.


2012. júl. 13. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Hagyd el és gyere össze velem, nálam itt aludhatnál minden nap!


21/F

2012. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit leckéztesd meg! Szó szerint ne foglalkozz vele! Te se érjél rá (amikor Ő), még ha nincs is dolgod, akkor sem! Rögtön érdekelni fogja, hogy mi van Veled!
2012. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja szeret. Próbáld már elképzelni azt az embert aki szereti a másikat mert teljesen magától értetődő, hogy az szeretné az összes idejét azzal tölteni akit szeret. Ez nem szeretet vagy legalábbis szereti az érzést, hogy van vele valaki és ez jót tesz az önértékelésének. Ez már ne is haragudj de nem kapcsolat nem azzal van a baj, hogy külső tényezők miatt nem tud veled találkozni hanem nem is akar. Ha rám hallgatsz próbára teszed a kapcsolatotokat, hogy minél hamarabb kiderüljön, hogy nincs jövőtök márpedig nincs csak ezt nem akarod belátni. Menjetek el egy hetet valahova ahol kettesben lehettek ahol nincs internet ahol nem tudja magát lekötni semmivel csak veled. Az erdei panzió a legkivallóbb azért mondom ezt mert amikor én vittem el a páromat két nap múlva kibukott minden és kiderült egy teljes csőd az illető csak mutatta, hogy milyen fasza ember. Pazarlod az értékes idődet azzal aki nem érdemli meg, hogy veled legyen és te pedig megérdemled, hogy szenvedj mert neked ez teljesen megfelel, hisz még vele vagy.
2012. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, hogy délután nem mentem, és felhívott, hogy nagyon hiányzom neki, meg látni akar, találkozni velem.

Egyszer azt mondja, mennyire jó neki mellettem, és hogy még soha senkinél nem érezte azt, hogy ennyire szeretik, máskor meg sok vagyok, meg erőszakos...

2012. júl. 13. 15:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor azzal érvelek, hogy szeretem, és próbálok a lehető több időt vele tölteni, akkor az rá a válasz, hogy nem akar sietni (de hová? nem a kezemet kérettem meg és nem összeköltözni akarok), és hogy "még járni szeretnék veled". Ez mi? 14-15 évesek járnak: kézen fogva sétálnak, elmennek fagyizni, és ennyi.
2012. júl. 13. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért! Mert amikor keményen cselekszel, akkor ragaszkodik, amikor "megkap", akkor le..ar! Ezért leckéztesd meg - amit írtam! Kapaszkodjon, vedd át TE az irányítást!
2012. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el egy picit hanyagolni és legyen olyan, amikor te utasítod vissza, mert dolgod van. Érezze úgy, hogy mellőzve van, de te kellemesen eltöltöd azt a szabadidőt. Szerintem rövid idő után fel fog neki tűnni a dolog és ő akar majd többet lenni veled.
2012. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyszer azt mondja, mennyire jó neki mellettem, és hogy még soha senkinél nem érezte azt, hogy ennyire szeretik"


Remélem te is érzed benne a "nekem" szót. Az, hogy neki ez jó azt megértem van egy nő akit leakaszt amikor épp feláll a farka. És te? A párod esetében ezt hívják önzésnek, hogy előadja neki milyen jó ez most persze, hogy jó de a másik azaz téged meg leszar! Ébresztő kislány! Telik az értékes időd ezzel a gyökérrel!

2012. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
VÁGD KI A KOCKÁT!
2013. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!