Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton szekál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton szekál, hogy kövér vagyok (KÉP) Hány kilót fogyjak a kép alapján? Főleg fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 13. 00:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
78%

Semmi baj nincs veled, bár jó lenne egy szembe fotó is.

A pasid tapló.

2012. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Akkor belevágok a fogyóba, minusz 15 kiló a cél. Mégegyszer köszönöm.
2012. júl. 13. 00:20
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, legfeljebb egy picit túlsúlyos (max. 5 kg).
2012. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
15 kg az nagyon sok. Szerintem max 7kilót kell leadni +2kg izmocska az 5, de nagyon messze van még ez a kövértöl. Inkább a tükörben ellenőrizd a fogyát, vagy centivel. 15 kg az veszélyes.
2012. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
edz!!!!
2012. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

ez de paraszt! dehogy vagy! csak nem vagy egy csontkollekció ennyi

f18

2012. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? És hány éves?

Ha tényleg 67kg vagy akkor nem kell fogynod semennyit sem.

Én is voltam 67 kg és 172cm. Amikor kamaszodni kezdtem akkor lettem erősebb csontozatú, vastagabb csaj, pedig kiskoromban olyan vékony voltam, hogy csak nah.

Most meg sajna elhíztam nagyon. :( Én fogyni szeretnék, de nekem kell is.

Én is kb olyan 65-70-kg akarok lenni újra mert az állt jól.

Szerintem neked is jól áll a 67 kg. Attól még tarthatod a súlyodat és sportolj, mozogj, hogy egy kicsit izmosodj, az alakod formálódjon.

Nekem is van barátom és ő is azt mondja nekem, hogy fogyjak. Pedig én már évek óta jóval meghaladtam a 67kg-t.

Szóval gondolhatod!...

És ne a barátodra hallgass, hanem ahogy te érzed magad. A 67 kg egy lánynál szerintem egészséges testsúly, a testsúly index is azt mutatja. Szóval még 67 kg-al sem vagy túlsúlyos, persze ehhez a cm-re is szükség van, hogy pontosan ki lehessen számolni.

De ha te jól érzed magad így és nincs magaddal problémád akkor ne foglalkozz a sráccal, nem vagy kövér. Amúgy is ha a barátod és szeret akkor neki bárhogyan is nézel te ki, neki úgy is szép és jó vagy! Ennyi! :)

2012. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Ja és semmiképp ne fogyj 15-kg-ot.

Max ha akarsz akkor fogyj le 65-re vagy 62-kg-ra, max 60-ra, de aztán ne tovább.

Ha meg a srác az ilyen kis 50kg-os csontkollekciókat szereti akkor meg keressen mást, aki olyan. Szerintem jobb ha egy lányon van mit fogni. :)

2012. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hansoló az alakom annyit kivéve,hogy nagyobb a mellem így nem látszok annyira kövérnek.. Nem kell sokat fogynod 6-7kgot akkor tökéletes leszel:) A barátos meg egy hülye gyökér! Nekem is van pasim,de ilyeneket sose mondd..

2012. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
10kg simán lemehet. (69 voltam, most 52 167cm mellé.)
2012. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!